Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:00
Otterup B & IK
2
SKIF
4
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
13:00
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
15:00
Oure Fodbold Akademi
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:00
SKIF
2
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
15:00
Oversidder
OKS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
15:00
Otterup B & IK
1
Oure Fodbold Akademi
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Oure Fodbold Akademi
1
SKIF
5
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Dalum IF
1
Otterup B & IK
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
OKS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Bogense G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:00
SKIF
Bogense G & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:00
Oversidder
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
SKIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
18:00
Bogense G & IF
1
Otterup B & IK
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
OKS
5
Oure Fodbold Akademi
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
SKIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Otterup B & IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
OKS
4
SKIF
5
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Oversidder
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
15:30
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
SKIF
2
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:00
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:00
Bogense G & IF
1
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
15:00
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
17:30
Bogense G & IF
1
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:30
Otterup B & IK
2
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Bogense G & IF
4
SKIF
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
OKS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
Dalum IF
3
OKS
7
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
15:00
Oure Fodbold Akademi
4
Otterup B & IK
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Otterup B & IK
1
Dalum IF
8
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Oversidder
OKS
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Oversidder
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
15:00
OKS
Bogense G & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:00
Dalum IF
2
Oure Fodbold Akademi
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Bogense G & IF
3
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Bogense G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
OKS
7
Otterup B & IK
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
15:00
Oversidder
SKIF
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Dalum IF
1
SKIF
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Otterup B & IK
4
Bogense G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
15:00
Oure Fodbold Akademi
2
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Oversidder
SKIF
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Oversidder
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:15
SKIF
8
Otterup B & IK
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
16:00
Oure Fodbold Akademi
0
Bogense G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
12:30
Oure Fodbold Akademi
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
12:30
Otterup B & IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
13:00
Bogense G & IF
2
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
14:00
SKIF
4
OKS
4
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2020
15:00
OKS
3
Dalum IF
1
|
05.08.20 Tåsinge udtrådt.
12.08.20 MG & BK udtrådt.
12.08.20 Nr. Lyndelse / S. udtrådt.