MENU

U17 Drenge 2 (04-05) Efterår (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
414475
16-08 2020
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Dragør 3 Vestamager Idrætsanlæg
6 - 5
414477
16-08 2020
Kl. 12:00
FB 2 GVI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
414478
23-08 2020
Kl. 14:00
B 1903 3 Brønshøj Bk. B1903
6 - 4
414480 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder FB 2
414481 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Dragør 3 Vestia 2 Dragør Bk
6 - 2
414483
29-08 2020
Kl. 11:15
Brønshøj Bk. Skjold 3 Tingbjerg I P
4 - 4
414479
30-08 2020
Kl. 10:00
GVI 2 B 1903 3 GVI. Nymosen
6 - 2
414482
30-08 2020
Kl. 14:00
Vanløse 3 AB Tårnby 2 Vanløse I P
3 - 9
415652 on
02-09 2020
Kl. 18:00
B 1903 3 Skjold 3 B1903
2 - 2
415637 on
02-09 2020
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Brønshøj Bk. Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

414484 to
03-09 2020
Kl. 18:30
GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
415648 to
03-09 2020
Kl. 19:30
FB 2 Dragør 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 5
414476
05-09 2020
Kl. 14:00
Skjold 3 Vanløse 3 Fælledparken
3 - 4
414474
06-09 2020
Kl. 14:00
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
415655
12-09 2020
Kl. 12:00
Dragør 3 GVI 2 Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

415657
12-09 2020
Kl. 16:00
Skjold 3 AB Tårnby 2 Fælledparken
2 - 6
415654
13-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder B 1903 3
415660
13-09 2020
Kl. 16:00
Vanløse 3 FB 2 Vanløse I P
0 - 1
416306
20-09 2020
Kl. 10:00
FB 2 Brønshøj Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 9
416307
20-09 2020
Kl. 12:00
B 1903 3 AB Tårnby 2 B1903
2 - 4
416303
20-09 2020
Kl. 12:00
GVI 2 Vanløse 3 GVI. Nymosen
6 - 1
416304
20-09 2020
Kl. 12:00
Vestia 2 Skjold 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 1
416305
20-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Dragør 3
416308
fr
25-09 2020
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 Vestia 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
4 - 2
416313
26-09 2020
Kl. 11:15
Brønshøj Bk. GVI 2 Kunst, Tingbjerg IP
UHT

Udehold taberdømt

416310
26-09 2020
Kl. 16:00
Skjold 3 FB 2 Kunst, Ryparken
7 - 2
416309
27-09 2020
Kl. 12:00
Dragør 3 B 1903 3 Dragør Bk
5 - 1
416312
27-09 2020
Kl. 16:00
Vanløse 3 Oversidder Vanløse I P
416317
ti
29-09 2020
Kl. 18:00
FB 2 AB Tårnby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 7
599000 ti
29-09 2020
Kl. 18:45
B 1903 3 Vestia 2 Kunst, B1903
7 - 1
416315 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Brønshøj Bk.
UHT

Udehold taberdømt

416314 on
30-09 2020
Kl. 18:30
GVI 2 Skjold 3 GVI. Nymosen
1 - 1
416316
on
30-09 2020
Kl. 20:00
Dragør 3 Vanløse 3 Kunst, Dragør Bk.
5 - 3
414485
03-10 2020
Kl. 14:00
Vestia 2 Vanløse 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 3
599005
10-10 2020
Kl. 11:15
Brønshøj Bk. Dragør 3 Tingbjerg I P
HHT

Hjemmehold taberdømt

599001
10-10 2020
Kl. 12:00
Vestia 2 FB 2 Kunst, Bavnehøj IA
5 - 1
599003
10-10 2020
Kl. 14:00
Skjold 3 Oversidder Fælledparken
599004
11-10 2020
Kl. 12:00
B 1903 3 Vanløse 3 B1903
0 - 6
599002
11-10 2020
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 GVI 2 Vestamager Idrætsanlæg
8 - 0
415676
18-10 2020
Kl. 12:00
Brønshøj Bk. Vestia 2 Kunst, Tingbjerg IP
HHT

Hjemmehold taberdømt

416318
25-10 2020
Kl. 12:00
Dragør 3 Skjold 3 Kunst, Dragør Bk.
6 - 2
416319
25-10 2020
Kl. 12:00
FB 2 B 1903 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 12
416320
25-10 2020
Kl. 12:00
Vanløse 3 Brønshøj Bk. Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

599006
25-10 2020
Kl. 12:00
GVI 2 Vestia 2 GVI. Nymosen
2 - 3
599007
25-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind