MENU

U17 Drenge M (04-05) Efterår (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
363960
15-08 2020
Kl. 14:00
Skjold Kastrup 2 Kunst, Ryparken
1 - 2
363961
16-08 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 Brønshøj Kunst, Vanløse I P
2 - 7
363957
16-08 2020
Kl. 14:00
FA 2000 2 B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 3
363962 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Brønshøj Skjold Tingbjerg I P
2 - 3
363964
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Dragør 2 FA 2000 2 Dragør Bk
1 - 2
363959
23-08 2020
Kl. 14:00
HIK 2 Dragør 2 Kunst, HIK
1 - 3
363967 ti
25-08 2020
Kl. 18:45
Hvidovre IF 2 B93 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
7 - 2
363965
on
26-08 2020
Kl. 18:00
Kastrup 2 HIK 2 Røllikevej
3 - 1
363963 on
26-08 2020
Kl. 18:45
B 1903 FB B1903
3 - 5
363982
29-08 2020
Kl. 12:00
Skjold Frem 2 Kunst, Ryparken
1 - 3
363981
30-08 2020
Kl. 12:00
HIK 2 Brønshøj Kunst, HIK
3 - 7
363983
30-08 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 Hvidovre IF 2 Kunst, Vanløse I P
2 - 6
363968
30-08 2020
Kl. 14:00
FA 2000 2 Kastrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
363969
30-08 2020
Kl. 14:00
FB B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 5
363970
on
02-09 2020
Kl. 18:00
B 1903 Dragør 2 B1903
0 - 2
364018 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Hvidovre IF 2 Skjold Avedøre Stadion Kunstgræs
9 - 0
363986
05-09 2020
Kl. 14:00
Dragør 2 FB Dragør Bk
8 - 1
363987
05-09 2020
Kl. 14:00
Kastrup 2 B 1903 Røllikevej
2 - 0
363985
06-09 2020
Kl. 12:00
B93 2 Vanløse 2 Kunst, B93
5 - 0
363984
06-09 2020
Kl. 14:00
Brønshøj FA 2000 2 Tingbjerg I P
2 - 3
363988 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Frem 2 HIK 2 Frem, Valby IP
1 - 0
364024
12-09 2020
Kl. 14:00
Skjold B93 2 Kunst, Ryparken
0 - 3
364023
13-09 2020
Kl. 12:00
Dragør 2 Kastrup 2 Dragør Bk
7 - 2
364020
13-09 2020
Kl. 12:00
FB Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
364019
13-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 2 Frem 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
364022
13-09 2020
Kl. 16:00
HIK 2 Hvidovre IF 2 Kunst, HIK
2 - 4
364145 on
16-09 2020
Kl. 17:45
Frem 2 B 1903 Frem, Valby IP
3 - 2
364143
19-09 2020
Kl. 14:00
Kastrup 2 FB Røllikevej
3 - 2
364144
19-09 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 Skjold Kunst, Vanløse I P
0 - 2
364146
20-09 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 FA 2000 2 Hvidovre IF's baner
4 - 1
364142
20-09 2020
Kl. 16:00
B93 2 HIK 2 Kunst, B93
1 - 3
364025
ma
21-09 2020
Kl. 19:30
Brønshøj Dragør 2 Tingbjerg I P
3 - 2
363956 on
23-09 2020
Kl. 19:00
B93 2 Frem 2 Kunst, B93
0 - 1
364152
26-09 2020
Kl. 12:00
Kastrup 2 Brønshøj Røllikevej
3 - 3
364149
27-09 2020
Kl. 12:00
B 1903 Hvidovre IF 2 B1903
1 - 1
364150
27-09 2020
Kl. 14:00
HIK 2 Vanløse 2 Kunst, HIK
3 - 2
364151
27-09 2020
Kl. 14:00
Dragør 2 Frem 2 Dragør Bk
3 - 1
364147
27-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 2 B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
364148
27-09 2020
Kl. 14:00
FB Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
363958 on
30-09 2020
Kl. 18:30
Hvidovre IF 2 FB Avedøre Stadion Kunstgræs
8 - 0
364155
03-10 2020
Kl. 14:00
Skjold HIK 2 Kunst, Ryparken
1 - 6
364382
03-10 2020
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 Dragør 2 Hvidovre IF's baner
2 - 2
364156
04-10 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 FA 2000 2 Kunst, Vanløse I P
1 - 1
364153
04-10 2020
Kl. 14:00
Brønshøj FB Tingbjerg I P
1 - 0
364154
04-10 2020
Kl. 16:00
B93 2 B 1903 Kunst, B93
4 - 1
364021 on
07-10 2020
Kl. 20:15
B 1903 Brønshøj Kunst, B1903
1 - 1
364384
10-10 2020
Kl. 10:00
FA 2000 2 Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
364388
10-10 2020
Kl. 12:00
Kastrup 2 Hvidovre IF 2 Røllikevej
1 - 7
364387
11-10 2020
Kl. 12:00
Dragør 2 B93 2 Dragør Bk
2 - 0
364385
11-10 2020
Kl. 14:00
FB HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
364383 on
21-10 2020
Kl. 19:30
Brønshøj Frem 2 Tingbjerg I P
0 - 3
364424
24-10 2020
Kl. 14:00
Skjold B 1903 Kunst, Ryparken
2 - 2
364426
25-10 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Brønshøj Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 0
364425
25-10 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 Dragør 2 Kunst, Vanløse I P
1 - 1
364391
25-10 2020
Kl. 14:00
HIK 2 FA 2000 2 Kunst, HIK
4 - 0
364390
25-10 2020
Kl. 14:00
FB Frem 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
364389
25-10 2020
Kl. 16:00
B93 2 Kastrup 2 Kunst, B93
4 - 2
364157 on
28-10 2020
Kl. 18:30
Frem 2 Kastrup 2 Frem, Valby IP
0 - 6
364386 on
28-10 2020
Kl. 19:00
B 1903 Vanløse 2 B1903
2 - 4
364432
01-11 2020
Kl. 12:00
Frem 2 Hvidovre IF 2 Frem, Valby IP
HHT

Hjemmehold taberdømt

364430
01-11 2020
Kl. 12:00
Dragør 2 Skjold Kunst, Dragør Bk.
4 - 0
364427
01-11 2020
Kl. 12:00
Brønshøj B93 2 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 6
364428
01-11 2020
Kl. 12:00
FA 2000 2 FB Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
364431
01-11 2020
Kl. 14:00
Kastrup 2 Vanløse 2 Kunst, John Tranums Alle
4 - 2
364429
01-11 2020
Kl. 15:30
B 1903 HIK 2 B1903
4 - 7
363966
08-11 2020
Kl. 13:30
Frem 2 Vanløse 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind