Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2020
10:30
Søhus Stige
F16
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
11:00
Assens FC
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
12:45
Tårup IF
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2020
17:30
Marienlyst (1)
Marienlyst (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
10:30
F16
Marienlyst (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
10:00
Marienlyst (2)
Søhus Stige
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
10:00
Dalum IF
Assens FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
18:00
Ringe BK
Tårup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
10:00
Søhus Stige
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
12:00
Tårup IF
F16
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
10:30
Marienlyst (1)
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:30
Assens FC
Marienlyst (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
10:00
Marienlyst (2)
Tårup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
10:00
Dalum IF
Søhus Stige
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
10:30
F16
Assens FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
11:15
Ringe BK
Marienlyst (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
10:30
Marienlyst (1)
Tårup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
10:00
Marienlyst (2)
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
17:30
Assens FC
Søhus Stige
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
18:00
Ringe BK
F16
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
10:00
Søhus Stige
Marienlyst (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
10:00
Dalum IF
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
10:30
F16
Marienlyst (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2020
17:30
Tårup IF
Assens FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
10:00
Søhus Stige
Tårup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
10:00
Dalum IF
F16
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:15
Ringe BK
Marienlyst (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
12:00
Assens FC
Marienlyst (1)
ANN
|
Nr. 1 til 4 i A-slutspil
Nr. 5 til 8 i B-slutspil
Slutspillet afvikles i følgende weekender:
Runde 1: 7. juni 2020
Runde 2: 14. juni 2020
Runde 3: 21. juni 2020
Kampprogrammet for slutspillet kan ses mandag den 25. maj 2020.