Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2020
18:00
Team FB-LB
Taulov/Skærbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2020
18:00
Vamdrup IF
FC Kolding Nord
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
18:00
Dalby GF (2)
Erritsø GIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
Taulov/Skærbæk IF
Erritsø GIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
11:00
FC Kolding Nord
Team FB-LB
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
18:00
Vamdrup IF
Dalby GF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
11:00
FC Kolding Nord
Taulov/Skærbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2020
18:00
Team FB-LB
Dalby GF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2020
18:00
Erritsø GIF
Vamdrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2020
18:00
Dalby GF (2)
FC Kolding Nord
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2020
18:00
Team FB-LB
Erritsø GIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2020
18:00
Taulov/Skærbæk IF
Vamdrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
13:00
Erritsø GIF
FC Kolding Nord
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
13:00
Dalby GF (2)
Taulov/Skærbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
18:00
Vamdrup IF
Team FB-LB
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
Erritsø GIF
Dalby GF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
FC Kolding Nord
Vamdrup IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
12:00
Taulov/Skærbæk IF
Team FB-LB
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2020
17:45
Erritsø GIF
Taulov/Skærbæk IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
13:30
Team FB-LB
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
18:00
Dalby GF (2)
Vamdrup IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
17:30
Taulov/Skærbæk IF
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2020
18:15
Vamdrup IF
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
18:00
Dalby GF (2)
Team FB-LB
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Erritsø GIF
Team FB-LB
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
11:00
FC Kolding Nord
Dalby GF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
17:45
Vamdrup IF
Taulov/Skærbæk IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
18:00
Team FB-LB
Vamdrup IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
11:00
FC Kolding Nord
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
12:00
Taulov/Skærbæk IF
Dalby GF (2)
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.