Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. nov 2019
23:59
Raklev GI
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2019
23:59
Tølløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:30
Hvalsø IF
0
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
12:00
RB 1906
1
Bramsnæs FB
3
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
13:45
Greve Fodbold (2)
3
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2019
23:59
Oversidder
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:00
B. 73, Slagelse
0
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:00
Bramsnæs FB
2
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:00
BK Avarta
0
RB 1906
8
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2019
19:15
Tølløse BK
2
Raklev GI
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
12:00
RB 1906
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:00
Hvalsø IF
4
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2020
18:45
Greve Fodbold (2)
1
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2020
23:59
Oversidder
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
12:00
BK Avarta
0
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
14:00
Bramsnæs FB
1
Greve Fodbold (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
12:00
Fårevejle BK
6
Tølløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:45
Greve Fodbold (2)
0
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2020
23:59
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
12:00
Hvalsø IF
3
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
14:00
B. 73, Slagelse
2
Bramsnæs FB
0
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2020
19:30
Tølløse BK
1
RB 1906
5
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:00
Raklev GI
RB 1906
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
15:45
Greve Fodbold (2)
Fårevejle BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:30
Raklev GI
1
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
23:59
Oversidder
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:00
RB 1906
3
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:30
BK Avarta
Fårevejle BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Bramsnæs FB
Tølløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:45
Greve Fodbold (2)
0
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
23:59
Fårevejle BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:30
B. 73, Slagelse
6
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
12:00
Tølløse BK
Hvalsø IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
14:00
Bramsnæs FB
BK Avarta
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
23:59
Oversidder
Bramsnæs FB
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:00
Raklev GI
Fårevejle BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:00
RB 1906
Greve Fodbold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
14:00
Tølløse BK
BK Avarta
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
11:30
Hvalsø IF
B. 73, Slagelse
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
23:59
BK Avarta
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:00
Fårevejle BK
RB 1906
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
10:00
Bramsnæs FB
Raklev GI
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
12:00
B. 73, Slagelse
Tølløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
11:00
Fårevejle BK
Bramsnæs FB
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
13:45
Greve Fodbold (2)
Hvalsø IF
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk