MENU

2. division, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
456504
1 fr
02-08 2019
Kl. 19:00
Ringkøbing Jammerbugt FC Green Arena
0 - 0
456502
1
03-08 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Middelfart Soffy Road
3 - 1
456505
1
03-08 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Brabrand Dalum Stadion
1 - 2
456506
1
03-08 2019
Kl. 14:00
Næsby BK Aarhus Fremad ALPI Arena Næsby
0 - 3
456501
1
03-08 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder AB BankParken Tønder
0 - 1
456503
1
04-08 2019
Kl. 13:00
Thisted FC VSK Århus Sparekassen Thy Arena
1 - 4
456520
2
10-08 2019
Kl. 13:30
VSK Århus Vejgaard B Vejlby/Risskov Centret
0 - 0
456507
2
10-08 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Næsby BK BankParken Tønder
3 - 2
456518
2
10-08 2019
Kl. 14:00
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg
2 - 0
456519
2
10-08 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Dalum IF Riisvangen Stadion
1 - 1
456521
2
11-08 2019
Kl. 15:00
AB Thisted FC Gladsaxe Stadion
3 - 2
456523
3
17-08 2019
Kl. 14:00
Brabrand Aarhus Fremad Brabrand IF's Idrætsanlæg
1 - 0
456524
3
17-08 2019
Kl. 14:00
Middelfart VSK Århus Middelfart Stadion
2 - 1
456526
3
17-08 2019
Kl. 14:00
Dalum IF FC Sydvest 05 Tønder Dalum Stadion
5 - 1
456527
3
17-08 2019
Kl. 14:00
Næsby BK Vejgaard B ALPI Arena Næsby
3 - 3
456528
3
17-08 2019
Kl. 14:00
Jammerbugt FC AB Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
1 - 1
456525
3
18-08 2019
Kl. 19:00
Ringkøbing Thisted FC Green Arena
1 - 3
456530
4 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Vejgaard B Brabrand Soffy Road
2 - 2
456532
4 on
21-08 2019
Kl. 18:30
VSK Århus Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret
0 - 1
456533
4 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Næsby BK Middelfart ALPI Arena Næsby
0 - 4
456529
4 on
21-08 2019
Kl. 18:45
FC Sydvest 05 Tønder Ringkøbing BankParken Tønder
3 - 3
456531
4 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Thisted FC Jammerbugt FC Sparekassen Thy Arena
0 - 0
456534
4 on
21-08 2019
Kl. 19:00
AB Dalum IF Gladsaxe Stadion
1 - 0
456535
5
24-08 2019
Kl. 14:00
Brabrand Thisted FC Brabrand IF's Idrætsanlæg
1 - 2
456536
5
24-08 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad FC Sydvest 05 Tønder Riisvangen Stadion
1 - 0
456537
5
24-08 2019
Kl. 14:00
Middelfart AB Middelfart Stadion
1 - 1
456539
5
24-08 2019
Kl. 14:00
Dalum IF VSK Århus Dalum Stadion
4 - 2
456540
5
24-08 2019
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Næsby BK Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
3 - 2
456538
5
25-08 2019
Kl. 14:00
Ringkøbing Vejgaard B Green Arena
1 - 2
456542
6 fr
30-08 2019
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Ringkøbing Riisvangen Stadion
4 - 0
456543
6 fr
30-08 2019
Kl. 18:00
Vejgaard B Jammerbugt FC Soffy Road
3 - 3
456545
6
31-08 2019
Kl. 13:30
VSK Århus Brabrand Vejlby/Risskov Centret
0 - 3
456541
6
31-08 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Middelfart BankParken Tønder
0 - 1
456544
6
01-09 2019
Kl. 13:00
Thisted FC Dalum IF Sparekassen Thy Arena
3 - 1
456546
6
01-09 2019
Kl. 15:00
AB Næsby BK Gladsaxe Stadion
2 - 0
456522
2 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Jammerbugt FC Middelfart Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 2
456551
7 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
1 - 3
456548
7
07-09 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B AB Soffy Road
1 - 5
456549
7
07-09 2019
Kl. 14:00
Middelfart Thisted FC Middelfart Stadion
5 - 1
456547
7
07-09 2019
Kl. 14:00
Brabrand FC Sydvest 05 Tønder Brabrand IF's Idrætsanlæg
2 - 2
456552
7
08-09 2019
Kl. 13:00
Jammerbugt FC Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 2
456550
7
08-09 2019
Kl. 14:00
Ringkøbing VSK Århus Green Arena
1 - 2
456558
8
14-09 2019
Kl. 13:30
VSK Århus Næsby BK Vejlby/Risskov Centret
0 - 2
456554
8
14-09 2019
Kl. 14:00
Brabrand AB Brabrand IF's Idrætsanlæg
4 - 4
456555
8
14-09 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Middelfart Riisvangen Stadion
2 - 0
456557
8
14-09 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Ringkøbing Dalum Stadion
3 - 3
456556
8
15-09 2019
Kl. 10:00
Thisted FC Vejgaard B Sparekassen Thy Arena
4 - 0
456553
8
15-09 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Jammerbugt FC BankParken Tønder
0 - 0
456559
9
21-09 2019
Kl. 12:00
Vejgaard B Aarhus Fremad Soffy Road
0 - 3
456561
9
21-09 2019
Kl. 13:30
VSK Århus FC Sydvest 05 Tønder Vejlby/Risskov Centret
0 - 3
456562
9
21-09 2019
Kl. 14:00
Næsby BK Thisted FC ALPI Arena Næsby
1 - 1
456560
9
21-09 2019
Kl. 14:00
Middelfart Brabrand Middelfart Stadion
1 - 1
456564
9
22-09 2019
Kl. 13:00
Jammerbugt FC Dalum IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
3 - 0
456563
9
22-09 2019
Kl. 15:00
AB Ringkøbing Gladsaxe Stadion
1 - 2
456565
10
28-09 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Vejgaard B BankParken Tønder
3 - 1
456567
10
28-09 2019
Kl. 14:00
Brabrand Jammerbugt FC Brabrand IF's Idrætsanlæg
3 - 1
456568
10
28-09 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Thisted FC Riisvangen Stadion
0 - 0
456570
10
28-09 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Middelfart Dalum Stadion
0 - 1
456569
10
29-09 2019
Kl. 13:00
Ringkøbing Næsby BK Green Arena
1 - 3
456571
10
29-09 2019
Kl. 15:00
AB VSK Århus Gladsaxe Stadion
2 - 3
456577
11
05-10 2019
Kl. 12:00
Jammerbugt FC VSK Århus Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 0
456573
11
05-10 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Dalum IF Soffy Road
0 - 1
456575
11
05-10 2019
Kl. 14:00
Middelfart Ringkøbing Middelfart Stadion
1 - 1
456576
11
05-10 2019
Kl. 14:00
Næsby BK Brabrand ALPI Arena Næsby
0 - 0
456572
11
05-10 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad AB Riisvangen Stadion
1 - 3
456574
11
06-10 2019
Kl. 13:00
Thisted FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Thy Arena
3 - 0
456582
12
12-10 2019
Kl. 13:30
VSK Århus Thisted FC Vejlby/Risskov Centret
1 - 0
456578
12
12-10 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Brabrand BankParken Tønder
1 - 4
456579
12
12-10 2019
Kl. 14:00
Middelfart Vejgaard B Middelfart Stadion
2 - 0
456581
12
12-10 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
0 - 0
456580
12
13-10 2019
Kl. 14:00
Ringkøbing Aarhus Fremad Green Arena
1 - 3
456583
12
13-10 2019
Kl. 15:00
AB Jammerbugt FC Gladsaxe Stadion
0 - 1
456584
13
19-10 2019
Kl. 14:00
Brabrand Middelfart Brabrand IF's Idrætsanlæg
2 - 0
456585
13
19-10 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Vejgaard B Riisvangen Stadion
3 - 0
456588
13
19-10 2019
Kl. 14:00
Næsby BK VSK Århus ALPI Arena Næsby
1 - 0
456589
13
19-10 2019
Kl. 14:00
Jammerbugt FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
4 - 0
456586
13
20-10 2019
Kl. 13:00
Thisted FC AB Sparekassen Thy Arena
1 - 4
456587
13
20-10 2019
Kl. 13:00
Ringkøbing Dalum IF Green Arena
1 - 3
456594
14
26-10 2019
Kl. 12:00
VSK Århus Ringkøbing Vejlby/Risskov Centret
3 - 1
456591
14
26-10 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Næsby BK Soffy Road
0 - 2
456592
14
26-10 2019
Kl. 14:00
Middelfart Jammerbugt FC Middelfart Stadion
1 - 1
456593
14
26-10 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Thisted FC Dalum Stadion
2 - 2
456590
14
26-10 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Aarhus Fremad BankParken Tønder
0 - 2
456595
14
27-10 2019
Kl. 15:00
AB Brabrand Gladsaxe Stadion
2 - 0
456596
15
02-11 2019
Kl. 14:00
Brabrand VSK Århus Brabrand IF Kunstgræsbane
1 - 3
456599
15
02-11 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Vejgaard B Dalum Stadion
3 - 1
456600
15
02-11 2019
Kl. 14:00
Næsby BK Jammerbugt FC ALPI Arena Næsby
2 - 2
456598
15
03-11 2019
Kl. 10:30
Ringkøbing FC Sydvest 05 Tønder Green Arena
2 - 1
456597
15
03-11 2019
Kl. 13:00
Thisted FC Aarhus Fremad Sparekassen Thy Arena
3 - 1
456601
15
03-11 2019
Kl. 15:00
AB Middelfart Gladsaxe Stadion
2 - 3
456604
16
09-11 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Ringkøbing Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
3 - 3
456607
16
09-11 2019
Kl. 13:30
VSK Århus AB Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
3 - 0
456608
16
09-11 2019
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Thisted FC Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 1
456606
16
09-11 2019
Kl. 14:00
Middelfart Næsby BK MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
2 - 1
456602
16
09-11 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Dalum IF BankParken Tønder
3 - 2
456603
16
09-11 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion
4 - 1
456640
17
07-03 2020
Kl. 13:30
VSK Århus Jammerbugt FC Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
1 - 3
456690
17
07-03 2020
Kl. 14:00
Næsby BK Ringkøbing OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
0 - 0
456611
17
07-03 2020
Kl. 14:00
Brabrand Vejgaard B Brabrand IF Kunstgræsbane
3 - 0
456613
17
07-03 2020
Kl. 14:00
Dalum IF Aarhus Fremad Dalum - Kunstgræsbane
0 - 2
456612
17
08-03 2020
Kl. 13:00
Thisted FC Middelfart Sparekassen Thy Arena
3 - 1
456735
17
08-03 2020
Kl. 15:00
AB FC Sydvest 05 Tønder Gladsaxe Stadion
1 - 2
456749 18
14-03 2020
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder VSK Århus Løgumkloster Kunstgræsbane
UDS
456796 18
14-03 2020
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Næsby BK Robotize Park (ASA kunstgræs)
UDS
456798 18
14-03 2020
Kl. 14:00
Middelfart Dalum IF MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
UDS
456834 18
14-03 2020
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Brabrand Kunstgræsbanen Jetsmark
UDS
456797 18
15-03 2020
Kl. 13:00
Vejgaard B Thisted FC Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
UDS
456799 18
15-03 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing AB Green Arena
UDS
456839 19
21-03 2020
Kl. 12:00
AB Aarhus Fremad Gladsaxe Stadion
UDS
456837 19
21-03 2020
Kl. 13:30
VSK Århus Middelfart Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
UDS
456838 19
21-03 2020
Kl. 14:00
Næsby BK FC Sydvest 05 Tønder OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
UDS
456840 19
21-03 2020
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Vejgaard B Kunstgræsbanen Jetsmark
UDS
456835 19
21-03 2020
Kl. 14:00
Brabrand Dalum IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
UDS
456836 19
22-03 2020
Kl. 13:00
Thisted FC Ringkøbing Sparekassen Thy Arena
UDS
456842 20
28-03 2020
Kl. 13:00
Vejgaard B VSK Århus Soffy Road
UDS
456844 20
28-03 2020
Kl. 14:00
Middelfart FC Sydvest 05 Tønder MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
UDS
456846 20
28-03 2020
Kl. 14:00
Dalum IF AB Dalum - Kunstgræsbane
UDS
456841 20
28-03 2020
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Jammerbugt FC Robotize Park (ASA kunstgræs)
UDS
456843 20
29-03 2020
Kl. 13:00
Thisted FC Næsby BK Sparekassen Thy Arena
UDS
456845 20
29-03 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing Brabrand Green Arena
UDS
456847 21
04-04 2020
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Thisted FC BankParken Tønder
UDS
456848 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Brabrand Næsby BK Brabrand IF's Idrætsanlæg
UDS
456849 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Middelfart Aarhus Fremad Middelfart Stadion
UDS
456850 21
04-04 2020
Kl. 14:00
VSK Århus Dalum IF Vejlby/Risskov Centret
UDS
456851 21
04-04 2020
Kl. 14:00
AB Vejgaard B Gladsaxe Stadion
UDS
456852 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Ringkøbing Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
UDS
456853 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Aarhus Fremad VSK Århus Riisvangen Stadion
UDS
456854 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Vejgaard B FC Sydvest 05 Tønder Soffy Road
UDS
456855 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Thisted FC Brabrand Sparekassen Thy Arena
UDS
456856 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Ringkøbing Middelfart Green Arena
UDS
456857 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Dalum IF Jammerbugt FC Dalum Stadion
UDS
456858 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Næsby BK AB ALPI Arena Næsby
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind