MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
765193 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Stefan 2 FB 11 Rådvadsvej
4 - 1
765270
29-08 2020
Kl. 12:00
Skjold 7 KB 3 Fælledparken
6 - 0
765272
29-08 2020
Kl. 15:45
B 1903 FA 2000 6 B1903
1 - 1
765269
30-08 2020
Kl. 14:00
Oversidder Amager FF
765273 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Hellas 2 KB 3 Engdraget
2 - 3
765274
to
03-09 2020
Kl. 19:15
Skjold 7 FB 11 Kunst, Lundehusparken
7 - 1
765277 fr
04-09 2020
Kl. 18:45
B 1903 Stefan 2 B1903
1 - 4
765275
06-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 6 Amager FF Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
765276
06-09 2020
Kl. 14:00
FB 5 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
765280 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Hellas 2 B 1903 Engdraget
2 - 4
765279 on
09-09 2020
Kl. 20:30
KB 3 FB 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 0
765278 to
10-09 2020
Kl. 19:00
Stefan 2 Oversidder Rådvadsvej
765281
12-09 2020
Kl. 12:00
Amager FF Skjold 7 Kunst, John Tranums Alle
2 - 1
765271
12-09 2020
Kl. 16:00
FB 5 Hellas 2 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 2
765282
13-09 2020
Kl. 14:00
FB 11 FA 2000 6 Kunst, Jens Jessens Vej
UMH
765284
ma
14-09 2020
Kl. 18:15
Hellas 2 Skjold 7 Engdraget
0 - 2
765283 ma
14-09 2020
Kl. 20:30
KB 3 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
765286
19-09 2020
Kl. 10:30
Amager FF Stefan 2 Kunst, John Tranums Alle
5 - 4
765285
19-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 6 FB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
765287
20-09 2020
Kl. 16:00
FB 11 B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 5
765288 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Stefan 2 KB 3 Rådvadsvej
4 - 0
765290
26-09 2020
Kl. 11:30
Skjold 7 FA 2000 6 Kunst, Lundehusparken
4 - 1
765291
26-09 2020
Kl. 12:00
Amager FF FB 11 Kunst, John Tranums Alle
4 - 0
765289
27-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Hellas 2
765292
27-09 2020
Kl. 16:00
FB 5 B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
765296 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Hellas 2 Amager FF Engdraget
2 - 4
765293 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Stefan 2 FA 2000 6 Rådvadsvej
9 - 0
765295
ti
29-09 2020
Kl. 20:30
Skjold 7 FB 5 Kunst, Lundehusparken
2 - 1
765294
03-10 2020
Kl. 15:15
Oversidder B 1903
765297
04-10 2020
Kl. 16:00
FB 11 KB 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
765298 ma
05-10 2020
Kl. 18:00
Stefan 2 FB 5 Rådvadsvej
2 - 1
765299 on
07-10 2020
Kl. 20:30
KB 3 FA 2000 6 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 3
765301
10-10 2020
Kl. 12:00
Amager FF B 1903 Kunst, John Tranums Alle
1 - 5
765300
10-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Skjold 7
765302
11-10 2020
Kl. 12:00
FB 11 Hellas 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 4
765304 ti
13-10 2020
Kl. 19:15
Skjold 7 Stefan 2 Kunst, Lundehusparken
2 - 2
765307 on
14-10 2020
Kl. 18:45
B 1903 KB 3 B1903
4 - 0
765303
17-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder FB 11
765305
18-10 2020
Kl. 10:30
FA 2000 6 Hellas 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 5
765306
18-10 2020
Kl. 14:00
FB 5 Amager FF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
765308 ma
19-10 2020
Kl. 20:30
KB 3 Amager FF Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT

Udehold taberdømt

765309 on
21-10 2020
Kl. 17:00
Hellas 2 Stefan 2 Engdraget
1 - 2
765310
24-10 2020
Kl. 10:00
FA 2000 6 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
765312
24-10 2020
Kl. 14:00
B 1903 Skjold 7 B1903
1 - 4
765311
25-10 2020
Kl. 16:00
FB 11 FB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
SLUTSTILLINGER FOR HALVÅRSTURNERINGER EFTERÅR 2020

Sådan afvikles de udsatte turneringskampe


Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 6 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 6 puljer
 

Log ind