Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2020
18:00
Viktoria 2
1
HBE 2
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
20:00
Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:00
FA 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
18:00
FC Breeze
1
Skjold
12
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
19:15
Skjold
2
FC Randoms
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Oversidder
HBE 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
20:00
Valby
2
KB
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:00
Viktoria 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:00
FC Breeze
FA 2000
UHHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:30
KB
1
FC Randoms
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Oversidder
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:15
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
16:00
FC Randoms
3
Viktoria 2
6
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
20:30
KB
6
FA 2000
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Oversidder
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:15
Oversidder
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:30
Skjold
8
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
15:15
FC Randoms
3
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
20:30
KB
6
HBE 2
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:00
Valby
2
FC Breeze
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
FA 2000
1
HBE 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
18:45
FC Randoms
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Oversidder
FC Randoms
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
20:30
KB
5
FC Breeze
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:15
Viktoria 2
2
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:30
Oversidder
HBE 2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
16:00
FA 2000
Skjold
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:30
KB
0
Viktoria 2
6
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
FC Randoms
6
FC Breeze
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
16:30
HBE 2
1
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
22:00
Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
20:30
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
19:00
Valby
1
FC Randoms
7
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
18:00
FC Breeze
3
HBE 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
11:15
Viktoria 2
3
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
21:00
HBE 2
2
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
18:00
Viktoria 2
6
Skjold
5
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
18:00
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:00
FC Breeze
4
Viktoria 2
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:15
Skjold
1
KB
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:15
Oversidder
Valby
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:30
Valby
0
FA 2000
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
17:30
HBE 2
2
FC Randoms
7
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8,9 og 10 i hver af de 2 puljer