Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
17:30
IF Skjold Birkerød
10
Nødebo IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:15
Frederikssund FB
2
Melby-Liseleje IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:00
Hørsholm-Usserød IK
8
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:15
Farum BK
4
Brødeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
18:00
Slangerup & Omegn IF
4
IF Hjorten
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:00
Allerød Fodbold Klub
3
Frederikssund FB
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:30
Melby-Liseleje IF
2
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
11:00
Nødebo IF
Farum BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:00
Brødeskov IF
3
Slangerup & Omegn IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF
5
Nødebo IF
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
10:00
Allerød Fodbold Klub
10
IF Hjorten
6
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:15
Frederikssund FB
2
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Brødeskov IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:15
Farum BK
2
Melby-Liseleje IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:30
IF Hjorten
2
Frederikssund FB
5
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
17:30
IF Skjold Birkerød
2
Farum BK
9
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:00
Nødebo IF
5
Hørsholm-Usserød IK
10
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:30
Melby-Liseleje IF
3
Slangerup & Omegn IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF
11
IF Skjold Birkerød
5
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:30
IF Hjorten
1
Brødeskov IF
9
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:00
Allerød Fodbold Klub
10
Nødebo IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
10:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Melby-Liseleje IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:15
Frederikssund FB
3
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
17:30
Brødeskov IF
5
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
IF Skjold Birkerød
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:30
Melby-Liseleje IF
9
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
10:00
Brødeskov IF
6
Frederikssund FB
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:15
Farum BK
4
Slangerup & Omegn IF
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:00
IF Hjorten
6
Melby-Liseleje IF
11
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Nødebo IF
2
IF Hjorten
10
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:45
Brødeskov IF
4
Nødebo IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
12:45
Frederikssund FB
1
Slangerup & Omegn IF
7
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:45
Slangerup & Omegn IF
5
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:15
Frederikssund FB
Nødebo IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:30
Melby-Liseleje IF
2
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
IF Skjold Birkerød
5
IF Hjorten
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
17:15
IF Hjorten
7
Farum BK
8
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:30
Nødebo IF
2
Melby-Liseleje IF
7
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
10:00
Allerød Fodbold Klub
5
Slangerup & Omegn IF
11
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
10:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Frederikssund FB
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
IF Hjorten
0
Hørsholm-Usserød IK
5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:45
Brødeskov IF
3
IF Skjold Birkerød
1
|