Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Ørestad IF 3
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønshøj BK 2
FB 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Østerbro IF 3
FB 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
BK Skjold 5
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
10:20
FB 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:20
Sundby BK Xtra
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:20
BK Skjold 5
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:20
Nørrebro United 5
FB 6
|
|||||||||||||||||||
10:40
Ørestad IF 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Sundby BK Xtra
FB 5
|
|||||||||||||||||||
10:40
Nørrebro United 5
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:40
FB 6
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
11:00
Østerbro IF 3
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
11:00
FB 6
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
11:00
FB 5
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
11:00
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:00
Skovshoved IF 4
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
12:00
B 1908 3
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
12:00
B93 - Xtra
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
12:00
BK Union 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:20
Vanløse IF 9
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
12:20
HIK 4
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
12:20
BK Union 2
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
12:20
Oversidder
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
12:40
Skovshoved IF 4
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
12:40
HIK 4
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
12:40
Oversidder
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
12:40
B 1908 4
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
13:00
B93 - Xtra
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
13:00
B 1908 4
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
13:00
Vanløse IF 9
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
13:00
B 1908 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:15
Vanløse IF 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:15
FB 6
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
13:15
B 1908 3
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
13:15
Ørestad IF 3
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
13:35
Sundby BK Xtra
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
13:35
Oversidder
FB 6
|
|||||||||||||||||||
13:35
B 1908 3
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
13:35
B 1908 4
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
13:55
Vanløse IF 9
FB 6
|
|||||||||||||||||||
13:55
Oversidder
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
13:55
BK Skjold 5
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
13:55
B 1908 4
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
14:15
BK Skjold 5
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
14:15
Ørestad IF 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:15
Sundby BK Xtra
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
14:15
FB 6
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
Skovshoved IF 4
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
14:00
Østerbro IF 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
14:00
HIK 4
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
14:00
Nørrebro United 5
FB 5
|
|||||||||||||||||||
14:20
Brønshøj BK 2
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
14:20
B93 - Xtra
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
14:20
FB 5
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
14:20
Nørrebro United 5
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
14:40
Skovshoved IF 4
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
14:40
B93 - Xtra
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
14:40
HIK 4
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
BK Union 2
FB 5
|
|||||||||||||||||||
15:00
BK Union 2
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
15:00
FB 5
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
15:00
Brønshøj BK 2
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
15:00
Østerbro IF 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
HIK 4
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønshøj BK 2
FB 6
|
|||||||||||||||||||
10:00
B 1908 3
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
Sundby BK Xtra
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:20
Brønshøj BK 2
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
10:20
FB 6
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
10:20
Sundby BK Xtra
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
10:20
BK Union 2
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:40
HIK 4
FB 6
|
|||||||||||||||||||
10:40
B 1908 4
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Østerbro IF 3
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
10:40
BK Union 2
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
11:00
Østerbro IF 3
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
11:00
B 1908 4
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
11:00
B 1908 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
FB 6
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
Skovshoved IF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:00
FB 5
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
14:00
Vanløse IF 9
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
14:00
Nørrebro United 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
14:20
FB 5
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
14:20
BK Skjold 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:20
Ørestad IF 3
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
14:20
B93 - Xtra
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
Skovshoved IF 4
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
Oversidder
FB 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
Vanløse IF 9
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
B93 - Xtra
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
15:00
Nørrebro United 5
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
15:00
Oversidder
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
15:00
Ørestad IF 3
FB 5
|
|||||||||||||||||||
15:00
BK Skjold 5
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:00
Vanløse IF 9
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Brønshøj BK 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
11:00
HIK 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:00
Ørestad IF 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
11:20
Brønshøj BK 2
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
11:20
BK Skjold 5
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
11:20
Ørestad IF 3
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
11:20
Østerbro IF 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:40
Vanløse IF 9
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
11:40
BK Union 2
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
11:40
HIK 4
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
11:40
Oversidder
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
12:00
Østerbro IF 3
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
12:00
BK Union 2
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
12:00
Oversidder
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
12:00
BK Skjold 5
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:00
Skovshoved IF 4
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
12:00
Sundby BK Xtra
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
12:00
B 1908 3
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
12:00
FB 5
FB 6
|
|||||||||||||||||||
12:00
Sundby BK Xtra
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
12:20
Nørrebro United 5
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
12:20
FB 5
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
12:20
FB 6
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
12:40
Skovshoved IF 4
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
12:40
B 1908 4
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
12:40
B 1908 3
FB 6
|
|||||||||||||||||||
12:40
B93 - Xtra
FB 5
|
|||||||||||||||||||
13:00
FB 6
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
13:00
B 1908 4
FB 5
|
|||||||||||||||||||
13:00
B93 - Xtra
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
13:00
Nørrebro United 5
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
B 1908 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:00
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
14:00
HIK 4
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
14:00
Sundby BK Xtra
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
14:20
Brønshøj BK 2
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
14:20
Nørrebro United 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:20
Sundby BK Xtra
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
14:20
BK Skjold 5
B93 - Xtra
|
|||||||||||||||||||
14:40
B 1908 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
Oversidder
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
14:40
HIK 4
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
14:40
B93 - Xtra
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
15:00
BK Skjold 5
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
15:00
Oversidder
Sundby BK Xtra
|
|||||||||||||||||||
15:00
B93 - Xtra
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
15:00
Nørrebro United 5
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skovshoved IF 4
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
Ørestad IF 3
FB 6
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vanløse IF 9
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
10:00
Østerbro IF 3
FB 5
|
|||||||||||||||||||
10:20
Ørestad IF 3
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
10:20
FB 6
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
FB 5
Vanløse IF 9
|
|||||||||||||||||||
10:20
B 1908 4
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skovshoved IF 4
FB 6
|
|||||||||||||||||||
10:40
BK Union 2
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:40
Vanløse IF 9
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
10:40
FB 5
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
11:00
Østerbro IF 3
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
11:00
BK Union 2
FB 5
|
|||||||||||||||||||
11:00
B 1908 4
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
11:00
FB 6
Vanløse IF 9
|