Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2019
18:00
Nyborg G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:30
MG & BK
4
Aarslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:00
Stenstrup IF
1
Dalum IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:30
Næsby BK
Kirkeby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
15:00
Tårup IF
5
Aarup BK
4
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
18:00
OKS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
19:00
Oversidder
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:00
Aarslev BK
2
Næsby BK
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:30
Aarup BK
7
Stenstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:30
Kirkeby IF
1
OKS
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:45
Dalum IF
1
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:30
Oversidder
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
12:00
Tårup IF
14
Kirkeby IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:00
Stenstrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
14:00
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:00
Nyborg G & IF
Aarup BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:30
MG & BK
3
Næsby BK
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Oversidder
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Dalum IF
2
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:00
Aarup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
13:00
Næsby BK
3
OKS
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:00
Kirkeby IF
2
Stenstrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
17:45
Aarslev BK
6
Tårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:00
MG & BK
2
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
Nyborg G & IF
7
Kirkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
12:30
Dalum IF
0
Aarup BK
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:00
Stenstrup IF
3
Aarslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
15:00
Tårup IF
1
Næsby BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:00
Aarslev BK
0
Nyborg G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Kirkeby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:00
Aarup BK
1
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:00
Næsby BK
6
Stenstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Nyborg G & IF
0
Næsby BK
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:30
Aarup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:00
Oversidder
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:30
Dalum IF
1
Kirkeby IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
Aarslev BK
4
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:00
OKS
4
Nyborg G & IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:00
Oversidder
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:00
Næsby BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
19:00
MG & BK
5
Tårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:00
Stenstrup IF
1
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
19:00
OKS
8
Aarslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
19:00
MG & BK
3
Stenstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:00
Oversidder
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:00
Aarup BK
2
Aarslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
12:00
Oversidder
OKS
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
12:30
Dalum IF
1
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:00
Tårup IF
7
Stenstrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2019
19:00
MG & BK
2
Kirkeby IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2019
19:00
OKS
8
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
12:00
Aarslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
13:00
Næsby BK
Aarup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
15:00
Tårup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
15:00
OKS
6
Tårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
18:00
Nyborg G & IF
1
Tårup IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
19:00
Stenstrup IF
1
OKS
6
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:00
Nyborg G & IF
4
MG & BK
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Aarup BK
2
OKS
5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
Kirkeby IF
2
Aarslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
Dalum IF
2
Tårup IF
14
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:00
Oversidder
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:00
Oversidder
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2019
19:15
Kirkeby IF
2
Aarup BK
2
|
15.08.2019: Båring GF udtrådt
19.08.2019: NØFF udtrådt
19.08.2019: Næsby indtrådt
19.08.2019: OKS indtrådt
21.08.2019: Strib udtrådt
21.08.2019: Tarup/Paarup udtrådt
Ombrydning:
Nr. 1 og 2 til forårets U16 drenge A2 række*
Nr. 3 til 12 spiller i forårets U16 drenge B række
Foråret 2020:
U16 drenge A2: 6 hold - 1 pulje á 6 hold
U16 drenge B: 10 hold - 1 pulje á 10 hold
* Hvis der mangler hold i forårets U16 drenge A2 række vil nr. 3 fra efterårets B række blive indplaceret.