Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
10:00
Vallensbæk IF
2
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
10:00
RB 1906
0
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:00
B. 73, Slagelse
0
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:30
Store Merløse IF
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
Ringsted IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
14:30
Rudersdal Boldklub
1
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
17:30
BK Avarta
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:30
Ringsted IF
4
RB 1906
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
10:00
Farum BK
2
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
10:00
Taastrup FC
1
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
10:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
Rudersdal Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
3
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
11:30
Frem Hellebæk
5
Store Merløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:30
RB 1906
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
Frem Hellebæk
5
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
B. 73, Slagelse
2
Ringsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
Store Merløse IF
5
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
4
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
12:00
BK Avarta
3
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:00
Rudersdal Boldklub
1
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Vallensbæk IF
5
KFUM BK, Roskilde
7
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Farum BK
2
Store Merløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Taastrup FC
3
B. 73, Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
3
BK Avarta
6
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
6
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
10:00
RB 1906
0
Vallensbæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
13:00
Frem Hellebæk
2
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
BK Avarta
7
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
12:00
B. 73, Slagelse
1
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:30
Taastrup FC
1
Store Merløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
Virum-Sorgenfri BK
4
Rudersdal Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
18:30
Ringsted IF
7
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Vallensbæk IF
2
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Farum BK
2
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
2
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:00
Rudersdal Boldklub
0
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:30
Rudersdal Boldklub
1
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
18:30
BK Avarta
6
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
Farum BK
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:00
Store Merløse IF
2
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:00
Frem Hellebæk
6
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
Ringsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
12:00
RB 1906
KFUM BK, Roskilde
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
12:00
B. 73, Slagelse
2
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
14:30
Rudersdal Boldklub
0
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
Vallensbæk IF
1
Store Merløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
Taastrup FC
5
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
6
RB 1906
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:00
Ringsted IF
5
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
12:00
BK Avarta
6
Rudersdal Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
4
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:30
Ringsted IF
Rudersdal Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2019
17:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
2
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:00
Farum BK
3
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:15
Frem Hellebæk
3
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
12:00
B. 73, Slagelse
5
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
17:30
Ringsted IF
1
Store Merløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:00
Vallensbæk IF
3
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:00
RB 1906
3
Rudersdal Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
4
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:15
Taastrup FC
2
Ringsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
Store Merløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
BK Avarta
4
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2019
17:45
Ringsted IF
5
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2019
17:45
Store Merløse IF
7
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
10:00
Farum BK
7
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
10:30
Ringsted IF
4
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:30
Taastrup FC
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
2
BK Avarta
5
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:45
Frem Hellebæk
3
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
16:00
Rudersdal Boldklub
0
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:00
RB 1906
0
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:15
Vallensbæk IF
2
Ringsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:00
KFUM BK, Roskilde
4
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
B. 73, Slagelse
5
Store Merløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
12:00
BK Avarta
3
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
16:00
Rudersdal Boldklub
1
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
10:30
Ringsted IF
1
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
0
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
13:15
Taastrup FC
1
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:00
Store Merløse IF
3
Rudersdal Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:00
Frem Hellebæk
1
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:30
Farum BK
2
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:00
Store Merløse IF
3
BK Avarta
5
|