MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
795526
18-08 2019
Kl. 11:00
AB Lundtofte Boldklub (2) Akademisk Boldklub
2 - 1
795527
18-08 2019
Kl. 11:00
Holte Star Club Bagsværd BK (2) Rudegård Stadion
3 - 5
795525
18-08 2019
Kl. 12:00
Brødeskov IF Rønneholtparkens FK Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
795529
18-08 2019
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Hareskov IF (1) Sandet Stadion
2 - 2
795531
25-08 2019
Kl. 11:00
Mladost IF Kr. Værløse IF Damgårdsparken, Ballerup
4 - 10
795533
25-08 2019
Kl. 11:00
Allerød FK AB Allerød Idrætspark
4 - 3
795532
25-08 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub (2) Holte Star Club Lundtofte Idrætsplads
3 - 6
795535
25-08 2019
Kl. 14:00
Rønneholtparkens FK Oversidder Blovstrød idrætsanlæg
795536
25-08 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK (2) Brødeskov IF Bagsværd Stadion
7 - 1
795534
25-08 2019
Kl. 15:00
Hareskov IF (1) Snekkersten IF (1) Birkevang
1 - 4
795537
01-09 2019
Kl. 11:00
AB Hareskov IF (1) Akademisk Boldklub
1 - 1
795538
01-09 2019
Kl. 11:00
Holte Star Club Brødeskov IF Rudegård Stadion
2 - 5
795539
01-09 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub (2) Allerød FK Lundtofte Idrætsplads
4 - 4
795541
01-09 2019
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Rønneholtparkens FK Sandet Stadion
3 - 5
795542
01-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Bagsværd BK (2)
795540 on
04-09 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF (1) Mladost IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
10 - 1
795544 to
05-09 2019
Kl. 19:30
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
795545
07-09 2019
Kl. 16:00
Allerød FK Holte Star Club Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

795543
08-09 2019
Kl. 11:00
Mladost IF AB Damgårdsparken, Ballerup
3 - 4
795559
08-09 2019
Kl. 14:00
Rønneholtparkens FK Snekkersten IF (1) Blovstrød idrætsanlæg
2 - 1
795560
08-09 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK (2) Kr. Værløse IF Bagsværd Stadion
3 - 5
795546
08-09 2019
Kl. 15:00
Hareskov IF (1) Lundtofte Boldklub (2) Birkevang
UHT

Udehold taberdømt

795564 fr
13-09 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF (1) Bagsværd BK (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 2
795565
15-09 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Hareskov IF (1) Allerød Idrætspark
1 - 2
795562
15-09 2019
Kl. 11:00
Holte Star Club Oversidder Rudegård Stadion
795563
15-09 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub (2) Mladost IF Lundtofte Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

795566
15-09 2019
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Brødeskov IF Sandet Stadion
2 - 1
795561
15-09 2019
Kl. 14:00
AB Rønneholtparkens FK Akademisk Boldklub
UMH
795568
to
19-09 2019
Kl. 19:45
Brødeskov IF Snekkersten IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
4 - 2
795567
22-09 2019
Kl. 11:00
Mladost IF Allerød FK Damgårdsparken, Ballerup
4 - 2
795570
22-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Kr. Værløse IF
795571
22-09 2019
Kl. 14:00
Rønneholtparkens FK Lundtofte Boldklub (2) Blovstrød idrætsanlæg
6 - 2
795572
22-09 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK (2) AB Bagsværd Stadion
5 - 0
795569
22-09 2019
Kl. 15:00
Hareskov IF (1) Holte Star Club Birkevang
4 - 2
795576 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF (1) Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
795574
29-09 2019
Kl. 11:00
Holte Star Club Kr. Værløse IF Rudegård Stadion
2 - 7
795573
29-09 2019
Kl. 11:00
AB Brødeskov IF Akademisk Boldklub
1 - 3
795577
29-09 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Rønneholtparkens FK Allerød Idrætspark
1 - 1
795575
29-09 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub (2) Bagsværd BK (2) Lundtofte Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

795584
06-10 2019
Kl. 10:00
Bagsværd BK (2) Allerød FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
4 - 2
795579
06-10 2019
Kl. 11:00
Mladost IF Holte Star Club Damgårdsparken, Ballerup
5 - 3
795580
06-10 2019
Kl. 12:00
Brødeskov IF Lundtofte Boldklub (2) Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

795581
06-10 2019
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Snekkersten IF (1) Sandet Stadion
3 - 3
795582
06-10 2019
Kl. 13:00
Oversidder AB
795583
06-10 2019
Kl. 14:00
Rønneholtparkens FK Hareskov IF (1) Blovstrød idrætsanlæg
8 - 1
795586
on
09-10 2019
Kl. 17:30
AB Kr. Værløse IF Akademisk Boldklub
0 - 1
795585
12-10 2019
Kl. 13:00
Mladost IF Rønneholtparkens FK Damgårdsparken, Ballerup
4 - 4
795587
13-10 2019
Kl. 11:00
Holte Star Club Snekkersten IF (1) Rudegård Stadion
3 - 4
795589
13-10 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Brødeskov IF Allerød Idrætspark
3 - 9
795588
13-10 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub (2) Oversidder Lundtofte Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

795611
19-10 2019
Kl. 13:00
Holte Star Club Rønneholtparkens FK Rudegård Stadion
2 - 13
795594
20-10 2019
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Lundtofte Boldklub (2) Sandet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

795610
20-10 2019
Kl. 13:00
Oversidder Allerød FK
795612
20-10 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK (2) Mladost IF Bagsværd Stadion
2 - 1
795593 on
23-10 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF (1) AB Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 0
795528
fr
25-10 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF (1) Allerød FK Snekkersten Idrætscenter
11 - 2
795618
27-10 2019
Kl. 11:00
Rønneholtparkens FK Bagsværd BK (2) Blovstrød idrætsanlæg
2 - 6
795616
27-10 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark
1 - 2
795614
27-10 2019
Kl. 11:00
AB Holte Star Club Akademisk Boldklub
3 - 2
795615
27-10 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub (2) Snekkersten IF (1) Lundtofte Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

795617
27-10 2019
Kl. 15:00
Hareskov IF (1) Oversidder Birkevang
795592
on
30-10 2019
Kl. 19:30
Brødeskov IF Hareskov IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
5 - 1
795613
03-11 2019
Kl. 11:00
Mladost IF Brødeskov IF Damgårdsparken, Ballerup
2 - 2
795591
03-11 2019
Kl. 11:30
Hareskov IF (1) Bagsværd BK (2) Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 4
795530
03-11 2019
Kl. 13:00
Oversidder Mladost IF
795578
10-11 2019
Kl. 12:00
Hareskov IF (1) Mladost IF Værløse Stadion Kunstgræs
7 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind