Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2019
19:00
Hørsholm-Usserød IK
0
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
FC Rudersdal (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
Kvistgård IF
5
Kokkedal BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
1
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:30
Nivå FC
4
Islev BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:30
Islev BK
3
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
FIF, Hillerød
3
Nivå FC
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Nivå-Kokkedal FK
2
Kokkedal Lokal Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
12:00
Frem Hellebæk
1
Kvistgård IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
14:00
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
14:00
Kokkedal BK
3
FC Rudersdal (1)
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:30
Humlebæk BK
2
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Kokkedal BK
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:30
Kvistgård IF
1
FC Rudersdal (1)
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
0
Islev BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
Nivå FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:30
Humlebæk BK
1
Nivå-Kokkedal FK
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:30
Islev BK
6
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:30
FIF, Hillerød
4
Kokkedal Lokal Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
FC Rudersdal (1)
3
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
Nivå-Kokkedal FK
3
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
14:00
Oversidder
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
14:00
Kokkedal BK
0
Nivå FC
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
18:15
Frem Hellebæk
3
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
Humlebæk BK
1
Kokkedal BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
13:00
Nivå-Kokkedal FK
0
Islev BK
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:30
Kvistgård IF
5
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
12:00
Frem Hellebæk
3
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Nivå FC
3
FC Rudersdal (1)
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:30
Kvistgård IF
2
Islev BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Nivå FC
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
FIF, Hillerød
3
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
FC Rudersdal (1)
2
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:00
Kokkedal BK
4
Kokkedal Lokal Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
14:00
Oversidder
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Humlebæk BK
2
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:30
Islev BK
2
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:30
Kvistgård IF
2
Nivå FC
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
2
FC Rudersdal (1)
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
12:00
Frem Hellebæk
1
Kokkedal BK
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Kokkedal Lokal Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
FIF, Hillerød
Kvistgård IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:30
Nivå FC
2
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
14:00
Oversidder
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
14:00
Kokkedal BK
0
Nivå-Kokkedal FK
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
19:00
Frem Hellebæk
2
Hørsholm-Usserød IK
6
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:30
Islev BK
5
Kokkedal BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Nivå-Kokkedal FK
3
FC Rudersdal (1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
FIF, Hillerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
Kvistgård IF
0
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:00
Kokkedal Lokal Fodbold
1
Nivå FC
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2019
18:00
FC Rudersdal (1)
2
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
FC Rudersdal (1)
2
Islev BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
Kvistgård IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
11:00
Humlebæk BK
1
Kokkedal Lokal Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
13:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
13:30
Nivå FC
1
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
14:00
Kokkedal BK
2
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:30
Islev BK
0
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Nivå FC
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:30
FIF, Hillerød
3
FC Rudersdal (1)
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
3
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
Frem Hellebæk
0
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
14:00
Oversidder
Kokkedal BK
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
11:30
Islev BK
Nivå FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:30
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
FIF, Hillerød
Hørsholm-Usserød IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
13:30
Frem Hellebæk
Kokkedal Lokal Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
14:00
Oversidder
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
14:00
Kokkedal BK
Kvistgård IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2020
18:00
FC Rudersdal (1)
Kokkedal BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2020
19:30
Kokkedal Lokal Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:30
Kvistgård IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2020
13:30
Nivå FC
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
18:30
Humlebæk BK
Islev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:30
Islev BK
Kokkedal Lokal Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
FIF, Hillerød
Humlebæk BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
FC Rudersdal (1)
Kvistgård IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
14:00
Oversidder
Nivå FC
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
14:00
Kokkedal BK
Hørsholm-Usserød IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:30
Kvistgård IF
Nivå-Kokkedal FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
12:00
Frem Hellebæk
Islev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
12:00
Humlebæk BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:30
Nivå FC
Kokkedal BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:30
Islev BK
Nivå-Kokkedal FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Kvistgård IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
FIF, Hillerød
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
FC Rudersdal (1)
Nivå FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
14:00
Oversidder
Kokkedal Lokal Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
14:00
Kokkedal BK
Humlebæk BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:00
Humlebæk BK
FC Rudersdal (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
13:00
Nivå-Kokkedal FK
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:30
Islev BK
Kvistgård IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
Kokkedal BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
12:00
Frem Hellebæk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
13:30
Nivå FC
Hørsholm-Usserød IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Humlebæk BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
FIF, Hillerød
Islev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
FC Rudersdal (1)
Kokkedal Lokal Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:30
Nivå FC
Kvistgård IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
14:00
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
14:00
Kokkedal BK
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:00
Humlebæk BK
Nivå FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:30
Islev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Kokkedal BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:30
Kvistgård IF
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
12:00
Frem Hellebæk
FC Rudersdal (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:00
Humlebæk BK
Kvistgård IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
FC Rudersdal (1)
Nivå-Kokkedal FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
13:30
Nivå FC
Kokkedal Lokal Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
14:00
Oversidder
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
14:00
Kokkedal BK
Islev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
11:30
Islev BK
FC Rudersdal (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:30
FIF, Hillerød
Kokkedal BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
11:00
Kokkedal Lokal Fodbold
Humlebæk BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
12:00
Frem Hellebæk
Nivå FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
14:00
Oversidder
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
FC Rudersdal (1)
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Kvistgård IF
Kokkedal Lokal Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Nivå FC
Nivå-Kokkedal FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Islev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Kokkedal BK
Oversidder
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1