MENU

Serie 3 , Pulje 6 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
683019
on
14-08 2019
Kl. 19:00
Tølløse BK RB 1906 Tølløse Stadion
1 - 1
683022
17-08 2019
Kl. 15:00
Hagested IF Vipperød BK Hagested Idrætsplads
7 - 4
683024
17-08 2019
Kl. 16:00
Gislinge BK RSFK, Roskilde Gislinge Stadion
4 - 2
683021
ma
19-08 2019
Kl. 18:30
Hvidebæk IF Tuse IF (1) Hvidebæk Stadion
0 - 4
683023
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Raklev GI Tuse Næs BK Røsnæshallen Kunstgræs
5 - 0
683026
fr
23-08 2019
Kl. 18:00
TFC Odsherred Hvidebæk IF Vig Idrætscenter
2 - 3
683030
24-08 2019
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Tølløse BK Tusehallen
3 - 2
683029
24-08 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Gislinge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
683027
24-08 2019
Kl. 14:00
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
5 - 0
683028
24-08 2019
Kl. 15:00
Tuse Næs BK Hagested IF Udby Idrætsplads
1 - 4
683031
31-08 2019
Kl. 15:00
Svinninge IF Tuse Næs BK Svinninge Sportscenter
3 - 3
683034
31-08 2019
Kl. 15:00
Hagested IF RSFK, Roskilde Hagested Idrætsplads
3 - 0
683036
31-08 2019
Kl. 15:00
Gislinge BK Tuse IF (1) Gislinge Stadion
0 - 2
683035
31-08 2019
Kl. 15:30
Raklev GI RB 1906 Røsnæshallen Kunstgræs
3 - 6
683033
31-08 2019
Kl. 15:30
TFC Odsherred Vipperød BK Vig Idrætscenter
2 - 3
683020
ti
03-09 2019
Kl. 19:00
Svinninge IF TFC Odsherred Svinninge Sportscenter
0 - 1
683039
to
05-09 2019
Kl. 18:15
Vipperød BK Hvidebæk IF Vipperødhallen
6 - 0
687710
07-09 2019
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Raklev GI Tusehallen
2 - 3
683037
07-09 2019
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Svinninge IF Roskilde IC (Darup)
5 - 2
687709
07-09 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Hagested IF Roskilde Idrætspark
3 - 4
687708
07-09 2019
Kl. 15:30
Tuse Næs BK TFC Odsherred Udby Idrætsplads
2 - 5
683038
08-09 2019
Kl. 13:00
Tølløse BK Gislinge BK Tølløse Stadion
0 - 0
688248
14-09 2019
Kl. 11:30
Raklev GI Tølløse BK Røsnæshallen Kunstgræs
2 - 3
687711
14-09 2019
Kl. 13:30
Svinninge IF RB 1906 Svinninge Sportscenter
2 - 5
688247
14-09 2019
Kl. 14:00
Vipperød BK Tuse Næs BK Vipperødhallen
3 - 0
688246
14-09 2019
Kl. 15:00
Hagested IF Tuse IF (1) Hagested Idrætsplads
2 - 2
687712
14-09 2019
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Gislinge BK Hvidebæk Stadion
1 - 4
687713
15-09 2019
Kl. 14:00
TFC Odsherred RSFK, Roskilde Vig Idrætscenter
5 - 0
688250
fr
20-09 2019
Kl. 19:00
Tølløse BK Hagested IF Tølløse Kunstgræsbane
3 - 3
688254
21-09 2019
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Svinninge IF Tusehallen
9 - 0
688249
21-09 2019
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Vipperød BK Roskilde IC (Darup)
4 - 6
688253
21-09 2019
Kl. 13:30
RB 1906 TFC Odsherred Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4 - 2
688252
21-09 2019
Kl. 15:00
Gislinge BK Raklev GI Gislinge Stadion
0 - 2
688251
21-09 2019
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Hvidebæk IF Udby Idrætsplads
1 - 2
688258
to
26-09 2019
Kl. 19:00
Hagested IF Gislinge BK Hagested Idrætsplads
2 - 2
688259
28-09 2019
Kl. 14:00
Vipperød BK RB 1906 Vipperødhallen
0 - 3
688255
28-09 2019
Kl. 15:00
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
1 - 1
688256
28-09 2019
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Raklev GI Hvidebæk Stadion
1 - 8
688260
28-09 2019
Kl. 15:30
Tuse Næs BK RSFK, Roskilde Udby Idrætsplads
3 - 5
688257
29-09 2019
Kl. 14:00
TFC Odsherred Tuse IF (1) Vig Idrætscenter
2 - 0
688262
fr
04-10 2019
Kl. 19:00
Tølløse BK TFC Odsherred Tølløse Kunstgræsbane
1 - 5
688266
05-10 2019
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Vipperød BK Tusehallen
2 - 1
688261
05-10 2019
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Hvidebæk IF Roskilde IC (Darup)
5 - 1
688265
05-10 2019
Kl. 14:00
RB 1906 Tuse Næs BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7 - 0
688264
05-10 2019
Kl. 15:00
Gislinge BK Svinninge IF Gislinge Stadion
4 - 2
688263
05-10 2019
Kl. 15:30
Raklev GI Hagested IF Røsnæshallen Kunstgræs
4 - 1
688267
12-10 2019
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde RB 1906 Roskilde IC (Darup)
3 - 2
688321
12-10 2019
Kl. 14:00
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
3 - 2
688268
12-10 2019
Kl. 15:00
Svinninge IF Raklev GI Svinninge Sportscenter
2 - 2
688269
12-10 2019
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Hagested IF Hvidebæk Stadion
1 - 5
688322
12-10 2019
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Tuse IF (1) Udby Idrætsplads
1 - 3
688270
13-10 2019
Kl. 14:00
TFC Odsherred Gislinge BK Vig Idrætscenter
0 - 0
688323
fr
18-10 2019
Kl. 19:00
Tølløse BK Tuse Næs BK Tølløse Kunstgræsbane
4 - 0
688341
19-10 2019
Kl. 12:45
Tuse IF (1) RSFK, Roskilde Tusehallen
2 - 1
688325
19-10 2019
Kl. 15:00
Hagested IF Svinninge IF Hagested Idrætsplads
4 - 2
688340
19-10 2019
Kl. 15:00
Gislinge BK Vipperød BK Gislinge Stadion
3 - 3
688326
19-10 2019
Kl. 15:30
Raklev GI TFC Odsherred Røsnæshallen Kunstgræs
0 - 3
688324
19-10 2019
Kl. 15:30
Hvidebæk IF RB 1906 Hvidebæk Stadion
1 - 3
683032
on
23-10 2019
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Tølløse BK Hvidebæk Stadion
0 - 4
688346
26-10 2019
Kl. 12:00
Tuse Næs BK Gislinge BK Udby Idrætsplads
3 - 3
688347
26-10 2019
Kl. 13:00
RB 1906 Tuse IF (1) Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
688344
26-10 2019
Kl. 13:00
TFC Odsherred Hagested IF Vig Idrætscenter
4 - 2
688342
26-10 2019
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Tølløse BK Roskilde IC (Darup)
2 - 5
688345
26-10 2019
Kl. 14:00
Vipperød BK Raklev GI Vipperødhallen
3 - 4
688343 ti
29-10 2019
Kl. 18:30
Svinninge IF Hvidebæk IF Svinninge Sportscenter
4 - 3
683025
02-11 2019
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Raklev GI Roskilde IC (Darup)
6 - 5
688350 on
01-04 2020
Kl. 19:30
Vipperød BK Hagested IF Tølløse Kunstgræsbane
UDS
688352
04-04 2020
Kl. 11:00
RB 1906 Tølløse BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
688353
04-04 2020
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Hvidebæk IF Tusehallen
UDS
688348
04-04 2020
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Gislinge BK Roskilde IC (Darup)
UDS
688351
04-04 2020
Kl. 14:00
Tuse Næs BK Raklev GI Udby Idrætsplads
UDS
688349
05-04 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Svinninge IF Vig Idrætscenter
UDS
688387 fr
10-04 2020
Kl. 18:00
Hvidebæk IF TFC Odsherred Hvidebæk Stadion
UDS
688389
11-04 2020
Kl. 11:30
Raklev GI RSFK, Roskilde Røsnæshallen
UDS
688390
11-04 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK RB 1906 Gislinge Stadion
UDS
688355
11-04 2020
Kl. 15:00
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
UDS
688388
11-04 2020
Kl. 16:00
Hagested IF Tuse Næs BK Hagested Idrætsplads
UDS
688354 ma
13-04 2020
Kl. 13:00
Tølløse BK Tuse IF (1) Tølløse Stadion
UDS
688394 ti
14-04 2020
Kl. 18:30
Tuse Næs BK Svinninge IF Udby Idrætsplads
UDS
688395
18-04 2020
Kl. 12:00
RB 1906 Raklev GI Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
691919
18-04 2020
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Gislinge BK Tusehallen
UDS
688391
18-04 2020
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Hagested IF Roskilde IC (Darup)
UDS
688393
18-04 2020
Kl. 14:00
Vipperød BK TFC Odsherred Vipperødhallen
UDS
688392
19-04 2020
Kl. 13:15
Tølløse BK Hvidebæk IF Tølløse Stadion
UDS
691920 to
23-04 2020
Kl. 18:30
Svinninge IF RSFK, Roskilde Svinninge Sportscenter
UDS
691921 fr
24-04 2020
Kl. 18:30
Hvidebæk IF Vipperød BK Hvidebæk Stadion
UDS
691925
25-04 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Tølløse BK Gislinge Stadion
UDS
691924
25-04 2020
Kl. 15:30
Raklev GI Tuse IF (1) Røsnæshallen
UDS
691923
25-04 2020
Kl. 16:00
Hagested IF RB 1906 Hagested Idrætsplads
UDS
691922
26-04 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Tuse Næs BK Vig Idrætscenter
UDS
691938 to
30-04 2020
Kl. 18:30
Tuse Næs BK Vipperød BK Udby Idrætsplads
UDS
691937 fr
01-05 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Raklev GI Tølløse Stadion
UDS
691941
02-05 2020
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Hagested IF Tusehallen
UDS
691930
02-05 2020
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde TFC Odsherred Roskilde IC (Darup)
UDS
691940
02-05 2020
Kl. 14:00
RB 1906 Svinninge IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
691939
02-05 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Hvidebæk IF Gislinge Stadion
UDS
691946 to
07-05 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK RSFK, Roskilde Vipperødhallen
UDS
691944 fr
08-05 2020
Kl. 18:30
TFC Odsherred RB 1906 Vig Idrætscenter
UDS
691942
09-05 2020
Kl. 15:00
Svinninge IF Tuse IF (1) Svinninge Sportscenter
UDS
691943
09-05 2020
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Tuse Næs BK Hvidebæk Stadion
UDS
691947
09-05 2020
Kl. 15:30
Raklev GI Gislinge BK Røsnæshallen
UDS
691945
09-05 2020
Kl. 16:00
Hagested IF Tølløse BK Hagested Idrætsplads
UDS
691949 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Svinninge IF Tølløse Stadion
UDS
691952
16-05 2020
Kl. 11:00
RB 1906 Vipperød BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
691953
16-05 2020
Kl. 12:45
Tuse IF (1) TFC Odsherred Tusehallen
UDS
691948
16-05 2020
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Tuse Næs BK Roskilde IC (Darup)
UDS
691951
16-05 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Hagested IF Gislinge Stadion
UDS
691950
16-05 2020
Kl. 15:30
Raklev GI Hvidebæk IF Røsnæshallen
UDS
691954 to
21-05 2020
Kl. 13:00
Svinninge IF Gislinge BK Svinninge Sportscenter
UDS
691958
23-05 2020
Kl. 14:00
Vipperød BK Tuse IF (1) Vipperødhallen
UDS
691959
23-05 2020
Kl. 14:00
Tuse Næs BK RB 1906 Udby Idrætsplads
UDS
691955
23-05 2020
Kl. 15:30
Hvidebæk IF RSFK, Roskilde Hvidebæk Stadion
UDS
691957
23-05 2020
Kl. 16:00
Hagested IF Raklev GI Hagested Idrætsplads
UDS
691956
24-05 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Tølløse BK Vig Idrætscenter
UDS
691962 to
28-05 2020
Kl. 19:00
Raklev GI Svinninge IF Røsnæshallen
UDS
691960 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Stadion
UDS
691965
30-05 2020
Kl. 12:45
Tuse IF (1) Tuse Næs BK Tusehallen
UDS
691964
30-05 2020
Kl. 13:30
RB 1906 RSFK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
691963
30-05 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK TFC Odsherred Gislinge Stadion
UDS
691961
30-05 2020
Kl. 16:00
Hagested IF Hvidebæk IF Hagested Idrætsplads
UDS
691967 to
04-06 2020
Kl. 18:30
Svinninge IF Hagested IF Svinninge Sportscenter
UDS
691966
06-06 2020
Kl. 13:00
RSFK, Roskilde Tuse IF (1) Roskilde IC (Darup)
UDS
691971
06-06 2020
Kl. 14:00
Vipperød BK Gislinge BK Vipperødhallen
UDS
691972
06-06 2020
Kl. 14:00
Tuse Næs BK Tølløse BK Udby Idrætsplads
UDS
692008
06-06 2020
Kl. 14:15
RB 1906 Hvidebæk IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
691968
07-06 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Raklev GI Vig Idrætscenter
UDS
692010 fr
12-06 2020
Kl. 18:30
Hvidebæk IF Svinninge IF Hvidebæk Stadion
UDS
692015
13-06 2020
Kl. 11:30
Tuse IF (1) RB 1906 Tusehallen
UDS
692011
13-06 2020
Kl. 13:30
Hagested IF TFC Odsherred Hagested Idrætsplads
UDS
692012
13-06 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Vipperød BK Røsnæshallen
UDS
692013
13-06 2020
Kl. 13:30
Gislinge BK Tuse Næs BK Gislinge Stadion
UDS
692009
13-06 2020
Kl. 13:30
Tølløse BK RSFK, Roskilde Tølløse Stadion
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind