MENU

Sjællandsserien , Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349956
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Tuse IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 2
349954
17-08 2019
Kl. 13:00
Vordingborg IF Slagelse B&I Vordingborg Stadion
0 - 0
349957
17-08 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC NFB NFC Anlæg Syd
1 - 1
349958
17-08 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov Frem Sakskøbing OK+ stadion
7 - 1
349959
17-08 2019
Kl. 14:00
Haslev FC Ringsted IF HFC's Klubhus
1 - 0
349955
17-08 2019
Kl. 15:00
Køge BK Gørslev IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
349962
fr
23-08 2019
Kl. 18:45
NFB Køge BK KL Køleteknik Arena
2 - 0
349961
fr
23-08 2019
Kl. 19:00
Gørslev IF Herlufsholm GF Gørslev Stadion
4 - 0
349960
24-08 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF FC Nakskov Ringsted Stadion
0 - 0
349963
24-08 2019
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Nykøbing FC JP Air Tech Arena
0 - 1
349965
24-08 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Vordingborg IF Tusehallen
1 - 7
349964
ma
26-08 2019
Kl. 18:45
Slagelse B&I Haslev FC Slagelse Stadion
3 - 0
349967
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Vordingborg IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 4
349968
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Gørslev IF NFB Gørslev Stadion
3 - 2
349966
fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Køge BK Frem Sakskøbing Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
349970
31-08 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov Slagelse B&I OK+ stadion
1 - 2
349971
31-08 2019
Kl. 14:00
Haslev FC Tuse IF HFC's Klubhus
1 - 3
349969
31-08 2019
Kl. 14:00
Nykøbing FC Ringsted IF NFC Anlæg Syd
2 - 1
349974
to
05-09 2019
Kl. 18:15
NFB Herlufsholm GF KL Køleteknik Arena
0 - 1
349973
fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF Haslev FC Vordingborg Stadion
6 - 1
349975
07-09 2019
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Gørslev IF JP Air Tech Arena
0 - 6
349972
07-09 2019
Kl. 14:00
Ringsted IF Køge BK Ringsted Stadion
3 - 1
349977
07-09 2019
Kl. 15:00
Tuse IF FC Nakskov Tusehallen
4 - 1
349976 ma
09-09 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion Kunst
2 - 1
350002 to
12-09 2019
Kl. 18:30
NFB Frem Sakskøbing Gunslevholm Idrætsefterskole
3 - 3
350000
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
Gørslev IF Ringsted IF Gørslev Stadion
1 - 4
349999
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 0
350003
fr
13-09 2019
Kl. 19:00
FC Nakskov Vordingborg IF OK+ stadion
2 - 3
349998
fr
13-09 2019
Kl. 19:00
Køge BK Slagelse B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
350001
14-09 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Tuse IF NFC Anlæg Syd
1 - 3
350008
to
19-09 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Gørslev IF Slagelse Stadion Kunst
3 - 1
350004
21-09 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF NFB Ringsted Stadion
5 - 0
350006
21-09 2019
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Herlufsholm GF JP Air Tech Arena
1 - 2
350007
21-09 2019
Kl. 14:00
Haslev FC FC Nakskov HFC's Klubhus
2 - 1
350009
21-09 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Køge BK Tusehallen
3 - 3
350005
22-09 2019
Kl. 12:00
Vordingborg IF Nykøbing FC Vordingborg Stadion
3 - 2
350011
fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF FC Nakskov SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 2
350010
fr
27-09 2019
Kl. 19:00
Køge BK Vordingborg IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 4
350012
28-09 2019
Kl. 13:00
Gørslev IF Tuse IF Gørslev Stadion
1 - 0
350013
28-09 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Haslev FC NFC Anlæg Syd
1 - 1
350015
28-09 2019
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Ringsted IF JP Air Tech Arena
2 - 6
350014
28-09 2019
Kl. 15:30
NFB Slagelse B&I KL Køleteknik Arena
0 - 3
350018
fr
04-10 2019
Kl. 19:00
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion
3 - 4
350016
05-10 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion
5 - 0
350017
05-10 2019
Kl. 13:00
Vordingborg IF Gørslev IF Vordingborg Stadion
3 - 2
350019
05-10 2019
Kl. 14:00
Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus
1 - 3
350021
05-10 2019
Kl. 15:00
Tuse IF NFB Tusehallen
2 - 1
350020 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Frem Sakskøbing Slagelse Stadion Kunst
5 - 0
350023
fr
11-10 2019
Kl. 19:00
Køge BK FC Nakskov Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 4
350024 fr
11-10 2019
Kl. 19:15
Herlufsholm GF Nykøbing FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 1
350022
12-10 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Slagelse B&I Ringsted Stadion
1 - 0
350025
12-10 2019
Kl. 13:00
Gørslev IF Haslev FC Gørslev Stadion
0 - 2
350027
12-10 2019
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Tuse IF JP Air Tech Arena
1 - 1
350026
12-10 2019
Kl. 15:30
NFB Vordingborg IF KL Køleteknik Arena
1 - 1
350029 fr
18-10 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Slagelse B&I SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 4
350030
19-10 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd
7 - 0
350060
19-10 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov Gørslev IF OK+ stadion
2 - 4
350061
19-10 2019
Kl. 14:00
Haslev FC NFB HFC's Klubhus
0 - 0
350062
19-10 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Ringsted IF Tusehallen
2 - 2
350028
20-10 2019
Kl. 12:00
Vordingborg IF Frem Sakskøbing Vordingborg Stadion
4 - 1
350070
fr
25-10 2019
Kl. 19:00
Køge BK Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 0
350081
26-10 2019
Kl. 12:00
Gørslev IF Nykøbing FC Borup Stadion, kunstgræs
4 - 0
350063
26-10 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Vordingborg IF Ringsted Stadion
2 - 4
350083
26-10 2019
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Haslev FC JP Air Tech Arena
1 - 2
350082
26-10 2019
Kl. 15:00
NFB FC Nakskov KL Køleteknik Arena
0 - 3
350084
ma
28-10 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Tuse IF Slagelse Stadion Kunst
4 - 2
350086
04-04 2020
Kl. 11:00
Gørslev IF Køge BK Bjæverskov Stadion Kunstgræs
UDS
350085
04-04 2020
Kl. 13:00
Ringsted IF Haslev FC Ringsted Stadion Kunstgræs
UDS
350088
04-04 2020
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing FC Nakskov JP Air Tech Arena
UDS
350090
04-04 2020
Kl. 15:00
Tuse IF Herlufsholm GF Tusehallen
UDS
350087
04-04 2020
Kl. 15:30
NFB Nykøbing FC KL Køleteknik Arena
UDS
350089 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
Slagelse B&I Vordingborg IF Slagelse Stadion
UDS
350092 on
08-04 2020
Kl. 19:00
Køge BK NFB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
350096 to
09-04 2020
Kl. 11:00
Haslev FC Slagelse B&I HFC's Klubhus
UDS
350091 fr
10-04 2020
Kl. 12:00
Vordingborg IF Tuse IF Vordingborg Stadion
UDS
350093 fr
10-04 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Gørslev IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UDS
350094
11-04 2020
Kl. 13:00
Nykøbing FC Frem Sakskøbing NFC Anlæg Syd
UDS
350095
11-04 2020
Kl. 13:30
FC Nakskov Ringsted IF OK+ stadion
UDS
350098
18-04 2020
Kl. 12:00
Vordingborg IF Herlufsholm GF Vordingborg Stadion
UDS
350097
18-04 2020
Kl. 13:00
Ringsted IF Nykøbing FC Ringsted Stadion
UDS
350100
18-04 2020
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Køge BK JP Air Tech Arena
UDS
350151
18-04 2020
Kl. 15:00
Tuse IF Haslev FC Tusehallen
UDS
350099
18-04 2020
Kl. 15:30
NFB Gørslev IF KL Køleteknik Arena
UDS
350106 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Slagelse B&I FC Nakskov Slagelse Stadion
UDS
350154 fr
24-04 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF NFB Herlufsholm Stadion
UDS
350157 fr
24-04 2020
Kl. 18:30
Gørslev IF Frem Sakskøbing Gørslev Stadion
UDS
350152 fr
24-04 2020
Kl. 19:00
Køge BK Ringsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
350167
25-04 2020
Kl. 13:00
Nykøbing FC Slagelse B&I NFC Anlæg Syd
UDS
350169
25-04 2020
Kl. 13:30
FC Nakskov Tuse IF OK+ stadion
UDS
350171
25-04 2020
Kl. 14:00
Haslev FC Vordingborg IF HFC's Klubhus
UDS
350319 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
Vordingborg IF FC Nakskov Vordingborg Stadion
UDS
350318
02-05 2020
Kl. 13:00
Ringsted IF Gørslev IF Ringsted Stadion
UDS
350320
02-05 2020
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing NFB JP Air Tech Arena
UDS
350321
02-05 2020
Kl. 14:00
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
UDS
350323
02-05 2020
Kl. 15:00
Tuse IF Nykøbing FC Tusehallen
UDS
350322 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Slagelse B&I Køge BK Slagelse Stadion
UDS
350328 to
07-05 2020
Kl. 19:00
NFB Ringsted IF KL Køleteknik Arena
UDS
350325 fr
08-05 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Frem Sakskøbing SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UDS
350324 fr
08-05 2020
Kl. 19:00
Køge BK Tuse IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
350326
09-05 2020
Kl. 12:00
Gørslev IF Slagelse B&I Gørslev Stadion
UDS
350329
09-05 2020
Kl. 13:30
FC Nakskov Haslev FC OK+ stadion
UDS
350327 ma
11-05 2020
Kl. 18:45
Nykøbing FC Vordingborg IF NFC Anlæg Syd
UDS
350332 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
FC Nakskov Herlufsholm GF OK+ stadion
UDS
350330
16-05 2020
Kl. 13:00
Ringsted IF Frem Sakskøbing Ringsted Stadion
UDS
350331
16-05 2020
Kl. 14:00
Vordingborg IF Køge BK Vordingborg Stadion
UDS
350333
16-05 2020
Kl. 14:00
Haslev FC Nykøbing FC HFC's Klubhus
UDS
350335
16-05 2020
Kl. 15:00
Tuse IF Gørslev IF Tusehallen
UDS
350334 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Slagelse B&I NFB Slagelse Stadion
UDS
350337 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Ringsted IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UDS
350338 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
Gørslev IF Vordingborg IF Gørslev Stadion
UDS
350336 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
Køge BK Haslev FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
350341
23-05 2020
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Slagelse B&I JP Air Tech Arena
UDS
350340
23-05 2020
Kl. 15:30
NFB Tuse IF KL Køleteknik Arena
UDS
350339 ma
25-05 2020
Kl. 18:45
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd
UDS
350388 fr
29-05 2020
Kl. 18:30
Vordingborg IF NFB Vordingborg Stadion
UDS
350389
30-05 2020
Kl. 13:00
Nykøbing FC Herlufsholm GF NFC Anlæg Syd
UDS
350390
30-05 2020
Kl. 13:30
FC Nakskov Køge BK OK+ stadion
UDS
350391
30-05 2020
Kl. 14:00
Haslev FC Gørslev IF HFC's Klubhus
UDS
350393
30-05 2020
Kl. 15:00
Tuse IF Frem Sakskøbing Tusehallen
UDS
350392 ti
02-06 2020
Kl. 18:30
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion
UDS
350396 fr
05-06 2020
Kl. 19:00
Køge BK Nykøbing FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
350397 fr
05-06 2020
Kl. 19:00
Gørslev IF FC Nakskov Gørslev Stadion
UDS
350395
06-06 2020
Kl. 13:00
Ringsted IF Tuse IF Ringsted Stadion
UDS
350399
06-06 2020
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Vordingborg IF JP Air Tech Arena
UDS
350398
06-06 2020
Kl. 15:30
NFB Haslev FC KL Køleteknik Arena
UDS
350400 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Slagelse B&I Herlufsholm GF Slagelse Stadion
UDS
350404
13-06 2020
Kl. 12:00
FC Nakskov NFB OK+ stadion
UDS
350405
13-06 2020
Kl. 13:30
Haslev FC Frem Sakskøbing HFC's Klubhus
UDS
350406
13-06 2020
Kl. 13:30
Tuse IF Slagelse B&I Tusehallen
UDS
350401
13-06 2020
Kl. 13:30
Vordingborg IF Ringsted IF Vordingborg Stadion
UDS
350402
13-06 2020
Kl. 13:30
Herlufsholm GF Køge BK Herlufsholm Stadion
UDS
350403
13-06 2020
Kl. 13:30
Nykøbing FC Gørslev IF NFC Anlæg Syd
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 20. juni 2020 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Log ind