Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
Skovshoved IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
13:15
Brønshøj BK
12
Nørrebro BK Futsal
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
13:15
Ørestad IF
6
Copenhagen Calcio
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
15:00
Dankurd IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
15:00
HB
5
Bk. Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
17:00
BK Union
6
Volvox
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
Oversidder
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
13:15
Oversidder
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
15:00
Bk. Skjold
12
Skovshoved IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
16:00
Copenhagen Calcio
BK Union
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
17:00
Volvox
5
HB
5
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
17:30
Nørrebro BK Futsal
4
Dankurd IF
10
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
Dankurd IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
13:15
Skovshoved IF
11
Brønshøj BK
14
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
13:15
BK Union
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
15:00
Ørestad IF
4
Nørrebro BK Futsal
3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
15:00
HB
9
Copenhagen Calcio
6
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
17:00
Bk. Skjold
10
Volvox
6
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
Oversidder
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
13:15
Brønshøj BK
10
Dankurd IF
9
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:00
Volvox
12
Skovshoved IF
8
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:00
Oversidder
HB
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:00
Copenhagen Calcio
7
Bk. Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:30
Nørrebro BK Futsal
1
BK Union
8
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
BK Union
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:15
Bk. Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:15
Ørestad IF
5
Brønshøj BK
5
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
15:00
Skovshoved IF
14
Dankurd IF
7
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
15:00
Volvox
5
Copenhagen Calcio
3
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
17:00
HB
19
Nørrebro BK Futsal
3
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
Oversidder
HB
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
13:15
Oversidder
Volvox
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
13:15
Brønshøj BK
4
BK Union
5
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
15:00
Copenhagen Calcio
6
Skovshoved IF
9
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
15:00
Dankurd IF
1
Ørestad IF
17
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:00
Nørrebro BK Futsal
3
Bk. Skjold
21
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
Bk. Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
13:15
Skovshoved IF
Ørestad IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
15:00
BK Union
5
Dankurd IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
15:00
Volvox
Nørrebro BK Futsal
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
17:00
Copenhagen Calcio
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
17:00
HB
11
Brønshøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
Oversidder
Volvox
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:15
Ørestad IF
3
BK Union
1
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:15
Oversidder
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:00
Brønshøj BK
6
Bk. Skjold
15
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:00
Dankurd IF
2
HB
15
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
17:00
Nørrebro BK Futsal
9
Copenhagen Calcio
8
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
Copenhagen Calcio
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
13:15
Oversidder
Nørrebro BK Futsal
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
13:15
HB
4
Ørestad IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:00
Skovshoved IF
5
BK Union
12
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:00
Bk. Skjold
7
Dankurd IF
6
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
17:00
Volvox
1
Brønshøj BK
10
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:00
Brønshøj BK
Copenhagen Calcio
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:00
Dankurd IF
3
Volvox
7
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
14:00
Skovshoved IF
19
Nørrebro BK Futsal
8
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
16:00
Ørestad IF
Bk. Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
18:00
BK Union
4
HB
10
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
Nørrebro BK Futsal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:00
Copenhagen Calcio
Dankurd IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
12:00
Oversidder
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
14:00
Volvox
5
Ørestad IF
9
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
16:00
Bk. Skjold
BK Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
18:00
HB
10
Skovshoved IF
9
|
- futsalbold, veste, tidtager samt indberette kampens resultat
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er 2 x 20 min (effektiv) med to dommere