Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. jan 2019
19:00
Nykøbing FC veteran
LUIF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2019
19:00
Nykøbing FC veteran
LUIF veteran
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2019
18:30
NAB/NFB
Næsgård
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
14:30
FC Nakskov
Maribo BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
12:15
FC Nakskov
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2019
18:30
NAB/NFB
Tingsted
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
14:00
Væggerløse BK
DMI
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
12:30
FC Nakskov
Nykøbing FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2019
19:00
Nykøbing FC
Listrup
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2019
18:30
Holeby IF
Radsted IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
11:00
HIF (1)
B 1938 (1)
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2019
18:30
NAB Kvinde Senior 8-M
B.Frem Kvinde Senior M-8
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
10:00
Rødby (1)
HIF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2019
19:00
Nykøbing FC (1)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2019
18:30
TGB (1)
Væggerløse M+50
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
10:30
FC Nakskov U12 dr
LUIF/HIF/B1938 U12 dr
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:45
FC Nakskov U12dr
LUIF/HIF/B1938 U12 dr
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2019
18:00
FC Nakskov U12dr.
ØUB U12dr.
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2019
19:30
Nykøbing FC (1)
LUIF
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:00
FC Nakskov U11 2
Nykøbing FC U11 2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:30
FC Nakskov U11 2
ØUB U11
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:30
Nykøbing FC U12 drenge
Herfølge U12 SU 8-mands
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
12:00
FC Nakskov U11 2
NAB U11 drenge
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2020
19:30
Nykøbing FC (1)
LUIF
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:15
FC Nakskov U11 2
NAB U11 drenge
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
14:40
Nykøbing FC U14 Piger 8M
Vordingborg U14 piger 8M
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:10
Nykøbing FC U14 Piger 8M
Vordingborg U14 piger 8M
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Nykøbing FC U12
Vordingborg U12
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
12:15
FC Nakskov U11 2
MB U11 drenge
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:00
Guldborg IF 8 mands
TGB 8 mands
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
18:45
B 1938 8 mands
TGB - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
17:00
FC Nakskov U12
FC Nakskov U11
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
10:00
Nykøbing FC U13
FA2000U13
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:00
NFC u12 dr
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
10:30
FC Nakskov U12
Vanløse U12
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Nykøbing FC U12
GFA U12
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2020
11:00
Nykøbing FC
Nørre Alslev BK
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
11:00
Nykøbing FC u12
HVB U12
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
11:00
FC Nakskov U12-1
NFC U12-1
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
11:00
FC Nakskov U12-2
NFC U12-2
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2020
10:00
Nykøbing FC U12
NFC U13
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
11:00
Nykøbing FC u13
Herlufholm U13
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
13:00
FC Nakskov U12
MB U12
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:00
Nykøbing FC U12
TGB U12
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:00
Nykøbing FC U12
FC Nakskov U12
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:00
Nykøbing FC U12
NAB U12
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2021
11:00
FC Nakskov U12
Karlslunde U12
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2021
13:00
FC Nakskov U12
Præstø U12
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2021
10:00
Nykøbing FC U12
Næstved If U12
UDS
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2021
13:00
FC Nakskov U12
ØUB U12
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2021
13:00
FC Nakskov U12
B. Frem U12
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
12:30
FC Nakskov U11A
TGB U13/12
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:30
FC Nakskov U11B
TGB U11
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2021
18:30
B 1938 8 mands
TGB 8 mands
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2021
10:00
Nykøbing FC U12
B. Frem U12
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2021
10:00
Nykøbing FC U12
NFC U11
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
10:30
Nykøbing FC U14
Greve
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
13:00
Errindlev G & I
Tingsted BK
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
18:00
TGB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
18:30
Tirsted IK 85 8 mands
Stokkemarke
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:30
Maribo BK
Errindlev G & I
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:00
Nykøbing FC 8 mands
NFC 8 mands
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Nykøbing FC veteran
Guldborg if veteran
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
17:15
Nykøbing FC U12
NFC U11
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:00
FC Nakskov U11
Karlslunde If U11
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
10:00
Nykøbing FC U12
Karslunde U12
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:30
Tingsted BK U16
TGB U16
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Nørre Alslev BK
Nyråd
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
10:30
Nykøbing FC
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
10:00
Nykøbing FC
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:30
Nykøbing FC
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:00
Nykøbing FC
Herlufsholm
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
10:00
Nykøbing FC
Vordingborg
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:00
Nykøbing FC
Næstved
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:30
FC Nakskov (1)
TGB
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
14:00
Nykøbing FC
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
10:00
FC Nakskov
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
14:30
FC Nakskov
MB (1)
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:00
FC Nakskov
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:30
FC Nakskov
B. Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2021
18:00
Guldborg IF
Guldborg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
Nykøbing FC
Væggerløse
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
10:30
FC Nakskov U13
FC Nakskov U14
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
FC Nakskov
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
10:00
Nykøbing FC U12
Vordingborg if U12
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
10:00
FC Nakskov
TGB
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
10:30
Nykøbing FC U12
FC Nakskov U12
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
Nykøbing FC u13
Væggerløse U13
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
10:00
Nykøbing FC U12
Ørslev U12
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:30
FC Nakskov U14
MB U14
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Nykøbing FC u13
NAB U13
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:00
FC Nakskov
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:00
Nørre Alslev BK
NFC
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:30
Tirsted IK 85
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:30
FC Nakskov
TGB
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:00
Ny Kappel BK 07
TGB
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
19:00
Nykøbing FC
NAB (1)
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2022
18:15
SB
NAB
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
TGB
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
Ny Kappel Boldklub 07
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:00
Nykøbing FC
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:00
FC Nakskov U11
NFC U11
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:00
Errindlev G & I U11
FC Falster U11
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:30
FC Nakskov
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
Nykøbing FC
TGB
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
19:00
Nykøbing FC
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:40
Stubbekøbing BK
Tingsted (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2022
19:00
Guldborg
Guldborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2022
19:00
Guldborg
Guldborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
19:00
Nykøbing FC masters
B 1990
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:00
Eskilstrup (1)
TGB
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:00
Nykøbing FC masters
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:30
Eskilstrup BK
Næsgaard
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
11:00
FC Nakskov U14 piger
FC Lejre U14
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
11:00
FC Nakskov U13 p
FC Lejre U13 p
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
10:30
Nykøbing FC u13
greve fodbold u13
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Nykøbing FC U12
FC nakskov U12
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
10:30
Nykøbing FC u13
køge BK u13
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
Nykøbing FC
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
10:30
Nykøbing FC
GVI U13
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
11:00
Nykøbing FC U16p
NFC U14p
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2022
19:00
Nykøbing FC veteran
B 1990 veteran
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:00
NAB
Tingsted
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:30
Nykøbing FC u13
B 93 U13
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
10:30
Nykøbing FC u13
Karlslunde IF U13
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
13:45
Nykøbing FC U13
SB U13
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
18:30
Guldborg IF
Søllested DS
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:30
FC Nakskov U12p
MB U12p
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2023
19:00
NAB damer 8-mands
SB damer 8-mands
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
16:00
Nykøbing FC 8v8 DameSenior
TGB 8v8 DameSenior
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
19:00
Guldborg IF DS
Stubbekøbing DS
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:00
FC Nakskov
ØUB (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:00
NFC
Tingsted -
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
18:30
Døllefjelde Musse IF DS
Guldborg if DS
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2023
18:15
JBJ Arena
TGB
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
10:30
FC Nakskov
LUIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:00
Nykøbing FC
Radsted IF 8 mands
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:00
Nykøbing FC
Guldborg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
10:00
Nykøbing FC U12
BK Vestia
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
10:00
Nykøbing FC U12
BK Vestia
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:30
Nykøbing FC U12
BK Vestia
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Systofte BK
NFC
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
17:00
Horbelev
Tingsted (2)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:45
TGB-1
TGB-2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:30
Errindlev U17
Væggerløse U15/16
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
14:00
Nykøbing FC (2)
TGB (2)
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
13:00
Gunslevholm drenge1
GUNS drenge 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
14:00
Gunslevholm piger
GUNS piger
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
15:00
Gunslevholm drenge 2
GUNS drenge 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
Gunslevholm drenge 3
GUNS drenge 3
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:30
FC Nakskov (2)
FC Nakskov (3)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:30
FC Nakskov (4)
FC Nakskov (5)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
09:00
Nykøbing FC U12
NFC U13 (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:30
FC Nakskov (6)
ØUB (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Nykøbing FC (3)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
FC Nakskov (9)
Nykøbing FC (4)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Nykøbing FC U14
NFC U13 (2)
|
|||||||||||||||||||
04. mar
17:30
FC Falster (2)
B. Frem (3)
|
|||||||||||||||||||
05. mar
18:45
FC Falster (3)
DMI
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
FC Nakskov (13)
DMI u11
|
|||||||||||||||||||
11. mar
17:30
FC Falster (1)
MB (2)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
17:30
MB
ØUB
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
FC Nakskov (7)
NAB (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
FC Nakskov (11)
B. Frem (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:30
FC Nakskov (12)
MB (3)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:30
FC Nakskov (10)
B. Frem (2)
|
|||||||||||||||||||
27. mar
18:45
B 1938 (2)
FC falster (4)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
11:30
Errindlev G & I
Holeby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. apr
13:00
B. Frem (5)
MB (5)
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:45
NFC 8 mands senior
TGB 8 mands senior
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
MB (7)
B 1938 (3)
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Holeby IF (2)
TGB (3)
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
MB (6)
B. Frem (6)
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
HIF (2)
Rødby (2)
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
FC Nakskov (14)
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:30
FC Nakskov (15)
TGB (4)
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
MB
TGB
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:15
Nørre Alslev BK U11
FK Sydsjælland
|
|||||||||||||||||||
26. jun
17:30
NAB U10
Møns FK U10
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:00
MB
1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
FC Nakskov
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
FC Nakskov
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
08. aug
17:30
NAB
Eskilstrup
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
HIF (3)
TGB (6)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
MB
FC Lejre (1)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
MB
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
U14 Piger
U14 Piger
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
U 14
MB (12)
|