MENU

Nykøbing FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23i 1.Division
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 2
Kvindeserie Øst 21-22 Pulje 1
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Efterår
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
8-Kvindesenior 1 - Forår Pulje 6
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
Herre LFS nedrykningsspil forår 2022 p1
Herre S3 forår 2022 p1
Herre S 8v8 forår 2022 p1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 (old boys 1) forår 22 p1
M+32 (OldBoys) 2021/22 p2
M+40 (Veteran) 2021/22 p1
M+40 (Veteran) 8M 2021/22 p1
M+50 (Masters) 8M 2021/22 p1
U19
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U18
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U17 Drenge Mester (05) Forår Pulje 2
U17 Drenge 1 (06) Efterår
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 2 (06) forår Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P3
U16 Drenge Reserve Øst 2021/22 (06) P2 - slut pr 1. december 2021
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2022 (06) P4
U15
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje B
U15 Drenge 1 (08) Efterår
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 3
SM FINALS U15 drenge 2 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje A
U14 Drenge Liga 2 (09) efterår Pulje A
U14 Piger Liga 2 (08) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge 1 (08) Forår Pulje 2
U14 Drenge 1 (09) Efterår
U14 Drenge 3 (08) Forår Pulje 4
U14 Drenge 3 (09) Efterår
U14 Piger 8-mands 2 (08) Forår Pulje 4
Finals U14 Pige 2 8-m Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår Pulje A
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår Pulje 6
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår Pulje 6
Finals U13 Drenge 3 8-m Pulje 1
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 7
U12 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 4
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 7
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 6
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår Pulje 4
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 3 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 3 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) 2-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1
Træningskamp 8:8 2x30 Pulje 1

Log ind