MENU

M+32 1 Forår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
160109 ma
01-04 2019
Kl. 21:00
FB Viktoria Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
160108
ti
02-04 2019
Kl. 19:30
B.1908 Østerbro IF Sundby Idrætspark
1 - 1
160110 on
03-04 2019
Kl. 19:30
Copenhagen Celtic Jyden Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 7
160107
to
04-04 2019
Kl. 20:15
B.1903 Skovshoved IF Kunst, B1903
1 - 1
160173
on
10-04 2019
Kl. 18:45
Skovshoved IF Copenhagen Celtic Skovshoved I P
5 - 1
160172
to
11-04 2019
Kl. 20:00
Jyden ØKF Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 2
160175
fr
12-04 2019
Kl. 18:30
Viktoria B.1908 Kunst, Ryparken
7 - 1
160180
on
24-04 2019
Kl. 19:00
Copenhagen Celtic Østerbro IF Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 5
160178 on
24-04 2019
Kl. 20:45
B.1903 Viktoria B1903
1 - 2
160177
to
25-04 2019
Kl. 20:30
Jyden Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
160181
28-04 2019
Kl. 09:00
ØKF FB Kløvermarken
0 - 4
160183
ma
29-04 2019
Kl. 18:00
Østerbro IF Jyden Fælledparken
1 - 0
160184 ti
30-04 2019
Kl. 21:00
FB B.1908 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
160182
on
01-05 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF ØKF Skovshoved I P
1 - 0
160185 fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Viktoria Copenhagen Celtic Fælledparken
5 - 2
160189
ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF Østerbro IF Skovshoved I P
0 - 0
160188 to
09-05 2019
Kl. 20:15
B.1903 FB Kunst, B1903
5 - 3
160187 to
09-05 2019
Kl. 20:30
Jyden Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
160191
12-05 2019
Kl. 16:00
ØKF B.1908 Kunstbane 2, Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

160194 ma
13-05 2019
Kl. 21:00
FB Copenhagen Celtic Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
160192
ti
14-05 2019
Kl. 19:30
B.1908 B.1903 Sundby Idrætspark
2 - 4
160193
fr
17-05 2019
Kl. 14:00
Østerbro IF ØKF Fælledparken
3 - 0
160199
19-05 2019
Kl. 15:15
Østerbro IF Viktoria Kunst, Fælledparken
0 - 0
160343
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Copenhagen Celtic B.1908 Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 4
160344
on
22-05 2019
Kl. 19:00
ØKF B.1903 Kløvermarken
2 - 5
160197 to
23-05 2019
Kl. 20:30
Jyden FB Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
161083
ti
28-05 2019
Kl. 19:30
B.1908 Jyden Sundby Idrætspark
3 - 3
161085 on
29-05 2019
Kl. 19:00
ØKF Viktoria Kløvermarken
0 - 5
160345 on
29-05 2019
Kl. 20:15
B.1903 Copenhagen Celtic Kunst, B1903
0 - 1
161084
to
06-06 2019
Kl. 19:30
Skovshoved IF FB Skovshoved I P
3 - 0
160174
to
06-06 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF B.1903 Fælledparken
2 - 2
160195
08-06 2019
Kl. 14:00
Viktoria Skovshoved IF Fælledparken
0 - 1
161089
on
12-06 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF B.1908 Skovshoved I P
1 - 1
161091 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Copenhagen Celtic ØKF Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 2
161087 to
13-06 2019
Kl. 18:15
Jyden B.1903 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
161090
16-06 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF FB Kunst, Fælledparken
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Ingen efter foråret

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 rykker ned. 
 

Log ind