MENU

2. division forår 2018, Kvalifikationsspil (2018) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
589413
17-03 2018
Kl. 13:00
HIK VSK Århus Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
589407
17-03 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad AB Riisvangen Kunstgræsbane
1
-
2
589412
17-03 2018
Kl. 14:00
Dalum IF Odder Dalum - Kunstgræsbane
1
-
1
589411
17-03 2018
Kl. 15:00
Næsby Brønshøj Kunststofbanen Næsby BK
3
-
1
589414
17-03 2018
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Greve Hillerød Stadion Kunstgræs
6
-
1
589410
18-03 2018
Kl. 13:00
B 93 IF Lyseng Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
589416
24-03 2018
Kl. 14:00
Greve Aarhus Fremad Greve Idræts Center Kunstgræs
0
-
1
589417
24-03 2018
Kl. 14:00
Næsby B 93 Kunststofbanen Næsby BK
2
-
2
589419
24-03 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng HIK Lyseng Kunstgræs
0
-
2
589420
24-03 2018
Kl. 15:00
VSK Århus Hillerød Fodbold Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
2
-
2
589418
24-03 2018
Kl. 15:00
Odder Brønshøj Kunstgræsbanen Spektrum Odder
1
-
0
589415
24-03 2018
Kl. 15:00
AB Dalum IF Akademisk Boldklub, Kunstgræs
1
-
0
589425
to
29-03 2018
Kl. 13:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
589491
to
29-03 2018
Kl. 13:00
VSK Århus Greve Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
3
-
0
589423
to
29-03 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold IF Lyseng Hillerød Stadion Kunstgræs
4
-
1
589421
to
29-03 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Næsby Riisvangen Kunstgræsbane
3
-
2
589422
to
29-03 2018
Kl. 15:00
AB Odder Akademisk Boldklub, Kunstgræs
2
-
2
589864
ma
02-04 2018
Kl. 13:00
HIK Aarhus Fremad Gentofte Sportspark Vest
6
-
1
589865
ma
02-04 2018
Kl. 14:00
Greve AB Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
2
589866
ma
02-04 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Kunstgræs
0
-
2
589919
ma
02-04 2018
Kl. 14:00
Næsby Hillerød Fodbold Kunststofbanen Næsby BK
2
-
1
589594
ma
02-04 2018
Kl. 15:00
Brønshøj VSK Århus Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
589492
ma
02-04 2018
Kl. 16:30
B 93 Odder Gentofte Sportspark Vest
1
-
3
591272
07-04 2018
Kl. 13:00
VSK Århus Næsby Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
2
-
5
590396
07-04 2018
Kl. 14:00
Greve B 93 Greve Idræts Center Kunstgræs
3
-
0
591001
07-04 2018
Kl. 14:00
Dalum IF Brønshøj Dalum - Kunstgræsbane
1
-
1
591002
07-04 2018
Kl. 15:00
Odder HIK Kunstgræsbanen Spektrum Odder
0
-
4
589920
07-04 2018
Kl. 15:00
AB IF Lyseng Akademisk Boldklub, Kunstgræs
2
-
1
589921
07-04 2018
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Aarhus Fremad Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
2
591275
14-04 2018
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
591277
14-04 2018
Kl. 13:00
VSK Århus Dalum IF Vejlby/Risskov Centret
2
-
1
591276
14-04 2018
Kl. 14:00
Næsby AB ALPI Arena Næsby
0
-
2
591273
14-04 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad B 93 Riisvangen Stadion
1
-
1
591274
14-04 2018
Kl. 15:00
Brønshøj IF Lyseng Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
591278
14-04 2018
Kl. 15:00
Odder Greve Spektrum Odder
1
-
0
591281
21-04 2018
Kl. 13:00
B 93 HIK Østerbro Stadion
1
-
3
591282
21-04 2018
Kl. 14:00
Næsby Odder ALPI Arena Næsby
3
-
3
591279
21-04 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Brønshøj Riisvangen Stadion
2
-
1
591284
21-04 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng Greve Lyseng Kunstgræs
0
-
0
591283
21-04 2018
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Dalum IF Hillerød Stadion
6
-
0
591280
22-04 2018
Kl. 15:00
AB VSK Århus Gladsaxe Stadion
1
-
1
589424
on
25-04 2018
Kl. 18:30
Dalum IF B 93 Dalum Stadion
3
-
2
591288
28-04 2018
Kl. 13:00
VSK Århus B 93 Vejlby/Risskov Centret
0
-
3
591293
28-04 2018
Kl. 14:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center
2
-
2
591286
28-04 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng Næsby Lyseng Kunstgræs
1
-
2
591287
28-04 2018
Kl. 14:00
Dalum IF Aarhus Fremad Dalum Stadion
1
-
0
591294
28-04 2018
Kl. 15:00
Odder Hillerød Fodbold Spektrum Odder
1
-
3
591285
29-04 2018
Kl. 15:00
AB HIK Gladsaxe Stadion
0
-
0
592502
05-05 2018
Kl. 13:00
B 93 Næsby Østerbro Stadion
4
-
1
592504
05-05 2018
Kl. 13:00
HIK IF Lyseng Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
592506
05-05 2018
Kl. 14:00
Dalum IF AB Dalum Stadion
0
-
2
591295
05-05 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Greve Riisvangen Stadion
3
-
0
592503
05-05 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Odder Tingbjerg Idrætspark
0
-
0
592505
05-05 2018
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold VSK Århus Hillerød Stadion
2
-
0
592507
to
10-05 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad HIK Riisvangen Stadion
0
-
1
592509
to
10-05 2018
Kl. 14:00
Greve Hillerød Fodbold Greve Idræts Center
4
-
5
592510
to
10-05 2018
Kl. 14:00
Næsby VSK Århus ALPI Arena Næsby
1
-
0
592511
to
10-05 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng AB Lyseng Kunstgræs
0
-
4
592522
to
10-05 2018
Kl. 15:00
Odder B 93 Spektrum Odder
1
-
4
592508
to
10-05 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Dalum IF Tingbjerg Idrætspark
2
-
1
592527
13-05 2018
Kl. 13:00
B 93 Greve Østerbro Stadion
0
-
0
592529
13-05 2018
Kl. 13:00
HIK Odder Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
592532
13-05 2018
Kl. 13:00
VSK Århus Brønshøj Vejlby/Risskov Centret
3
-
3
592530
13-05 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Næsby Hillerød Stadion
1
-
0
592528
13-05 2018
Kl. 14:00
Dalum IF IF Lyseng Dalum Stadion
2
-
1
592531
13-05 2018
Kl. 15:00
AB Aarhus Fremad Gladsaxe Stadion
1
-
1
592533
19-05 2018
Kl. 13:00
B 93 Dalum IF Østerbro Stadion
3
-
1
592544
19-05 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng Hillerød Fodbold Lyseng Idrætspark
0
-
3
592535
19-05 2018
Kl. 14:00
Greve VSK Århus Greve Idræts Center
5
-
4
592536
19-05 2018
Kl. 14:00
Næsby Aarhus Fremad ALPI Arena Næsby
4
-
1
592543
19-05 2018
Kl. 15:00
Odder AB Spektrum Odder
1
-
1
592534
19-05 2018
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
592545
fr
25-05 2018
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Dalum IF Riisvangen Stadion
1
-
0
592546
fr
25-05 2018
Kl. 19:00
AB Greve Gladsaxe Stadion
0
-
0
592550
26-05 2018
Kl. 13:00
VSK Århus HIK Vejlby/Risskov Centret
1
-
2
592548
26-05 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng B 93 Lyseng Kunstgræs
0
-
2
592549
26-05 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Næsby Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
592547
26-05 2018
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Odder Hillerød Stadion
0
-
3
592565
02-06 2018
Kl. 13:00
HIK AB Gentofte Sportspark Vest
1
-
0
592562
02-06 2018
Kl. 14:00
Dalum IF Hillerød Fodbold Dalum Stadion
2
-
1
592563
02-06 2018
Kl. 14:00
Greve IF Lyseng Greve Idræts Center
5
-
0
592564
02-06 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Aarhus Fremad Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
592566
02-06 2018
Kl. 15:00
Odder Næsby Spektrum Odder
1
-
2
592551
03-06 2018
Kl. 13:00
B 93 VSK Århus Kunst, B93
1
-
0
592567
09-06 2018
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Hillerød Fodbold Riisvangen Stadion
3
-
2
592568
09-06 2018
Kl. 14:00
AB Næsby Gladsaxe Stadion
4
-
3
592569
09-06 2018
Kl. 14:00
Dalum IF VSK Århus Dalum Stadion
1
-
2
592570
09-06 2018
Kl. 14:00
Greve Odder Greve Idræts Center
5
-
0
592571
09-06 2018
Kl. 14:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
592572
09-06 2018
Kl. 14:00
IF Lyseng Brønshøj Lyseng Idrætspark
0
-
4
592573
16-06 2018
Kl. 14:00
Brønshøj Greve Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
592574
16-06 2018
Kl. 14:00
B 93 Aarhus Fremad Østerbro Stadion
1
-
1
592575
16-06 2018
Kl. 14:00
VSK Århus AB Vejlby/Risskov Centret
4
-
3
592576
16-06 2018
Kl. 14:00
Odder Dalum IF Spektrum Odder
1
-
2
592577
16-06 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion
3
-
2
592578
16-06 2018
Kl. 14:00
Næsby IF Lyseng ALPI Arena Næsby
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind