MENU

U-19 Drenge Divisionen (2011) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
913023
31-07 2010
Kl. 13:00
SønderjyskE Søllerød-Vedbæk Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
1
913021
14-08 2010
Kl. 12:00
HB Køge FC Svendborg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
913019
14-08 2010
Kl. 13:00
B.93 AC Horsens B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
913020
14-08 2010
Kl. 13:00
FC Fyn Kolding FC Dalum Stadion
4
-
3
913022
14-08 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC Næstved SuRi Park
1
-
2
913024
14-08 2010
Kl. 15:00
FC Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark
2
-
2
913026
14-08 2010
Kl. 15:00
Hvidovre IF Lolland Falster Alliancen PRO VENTILATION ARENA
7
-
0
913025
15-08 2010
Kl. 13:00
Vanløse Thisted Vanløse Idrætspark
2
-
2
913032 fr
20-08 2010
Kl. 18:30
Søllerød-Vedbæk FC Roskilde Rundforbi Stadion
1
-
2
913033
21-08 2010
Kl. 12:00
Næsby Vanløse ALPI Arena Næsby
1
-
1
913034
21-08 2010
Kl. 13:00
Thisted Hvidovre IF Lerpytter Anlæg
0
-
2
913028
21-08 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen AC Horsens Nykøbing F. Idrætspark
0
-
3
913029
21-08 2010
Kl. 13:00
Kolding FC HB Køge Mosevej Sportsplads
2
-
2
913030
21-08 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg Nordvest FC S.f.B. Ryttervej
2
-
1
913027
21-08 2010
Kl. 15:00
B.93 FC Fyn B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
913031
22-08 2010
Kl. 13:00
Næstved SønderjyskE Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
2
913040
28-08 2010
Kl. 10:30
Vanløse Søllerød-Vedbæk Vanløse Idrætspark
2
-
3
913035
28-08 2010
Kl. 12:00
HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
913036
28-08 2010
Kl. 13:00
FC Fyn AC Horsens Dalum Stadion
1
-
1
913041
28-08 2010
Kl. 13:00
Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
2
-
3
913042
28-08 2010
Kl. 13:00
Thisted Lolland Falster Alliancen Lerpytter Anlæg
4
-
0
913038
28-08 2010
Kl. 13:00
SønderjyskE FC Svendborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
0
913037
28-08 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC Kolding FC SuRi Park
1
-
1
913039
28-08 2010
Kl. 15:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark
1
-
1
913050
04-09 2010
Kl. 12:00
Næsby Thisted ALPI Arena Næsby
1
-
2
913044
04-09 2010
Kl. 13:00
AC Horsens HB Køge CASA Arena Horsens
1
-
3
913045
04-09 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen FC Fyn Nykøbing F. Idrætspark
1
-
4
913046
04-09 2010
Kl. 13:00
Kolding FC SønderjyskE Mosevej Sportsplads
3
-
1
913047
04-09 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg FC Roskilde S.f.B. Ryttervej
2
-
1
913043
04-09 2010
Kl. 15:00
B.93 Nordvest FC B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
913049
05-09 2010
Kl. 11:00
Søllerød-Vedbæk Hvidovre IF Vedbæk Stadion
2
-
2
913048
05-09 2010
Kl. 13:00
Næstved Vanløse Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
2
913053
11-09 2010
Kl. 11:00
HB Køge FC Fyn Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
913055
11-09 2010
Kl. 11:30
Vanløse FC Svendborg Vanløse Idrætspark
0
-
4
913058
11-09 2010
Kl. 12:00
Næsby Lolland Falster Alliancen ALPI Arena Næsby
4
-
2
913051
11-09 2010
Kl. 13:00
SønderjyskE B.93 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
2
913052
11-09 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC AC Horsens SuRi Park
0
-
3
913054
11-09 2010
Kl. 15:00
FC Roskilde Kolding FC Svogerslev Idrætspark
2
-
4
913056
11-09 2010
Kl. 15:00
Hvidovre IF Næstved PRO VENTILATION ARENA
1
-
2
913060
18-09 2010
Kl. 13:00
AC Horsens SønderjyskE CASA Arena Horsens
1
-
1
913061
18-09 2010
Kl. 13:00
FC Fyn Nordvest FC Dalum Stadion
2
-
2
913062
18-09 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen HB Køge Nykøbing F. Idrætspark
2
-
2
913063
18-09 2010
Kl. 13:00
Kolding FC Vanløse Lunderskov Stadion
2
-
3
913066
18-09 2010
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk Næsby Vedbæk Stadion
3
-
3
913064
18-09 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg Hvidovre IF S.f.B. Ryttervej
2
-
1
913059
18-09 2010
Kl. 15:00
B.93 FC Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
0
913065
19-09 2010
Kl. 13:00
Næstved Thisted Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
0
913073
25-09 2010
Kl. 12:00
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
3
-
3
913069
25-09 2010
Kl. 13:00
SønderjyskE FC Fyn Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
0
913070
25-09 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC HB Køge SuRi Park
0
-
3
913072
25-09 2010
Kl. 13:30
Thisted FC Svendborg Lerpytter Anlæg
5
-
0
913071
25-09 2010
Kl. 15:00
Hvidovre IF Kolding FC PRO VENTILATION ARENA
6
-
1
913067
26-09 2010
Kl. 11:00
Vanløse B.93 Vanløse Idrætspark
4
-
2
913074
26-09 2010
Kl. 11:00
Søllerød-Vedbæk Lolland Falster Alliancen Vedbæk Stadion
1
-
4
913068
26-09 2010
Kl. 15:30
FC Roskilde AC Horsens Svogerslev Idrætspark
1
-
5
913078
02-10 2010
Kl. 12:00
HB Køge SønderjyskE Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
913079
02-10 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen Nordvest FC Nykøbing F. Idrætspark
5
-
3
913080
02-10 2010
Kl. 13:00
Kolding FC Thisted Mosevej Sportsplads
2
-
1
913076
02-10 2010
Kl. 13:00
AC Horsens Vanløse CASA Arena Horsens
3
-
0
913077
02-10 2010
Kl. 13:00
FC Fyn FC Roskilde Dalum Stadion
0
-
0
913075
02-10 2010
Kl. 15:00
B.93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
913081
02-10 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg Næsby S.f.B. Ryttervej
2
-
1
913082
03-10 2010
Kl. 13:00
Næstved Søllerød-Vedbæk Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
0
913094 to
07-10 2010
Kl. 19:00
HB Køge Vanløse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
0
913057
09-10 2010
Kl. 13:00
Thisted Søllerød-Vedbæk Lerpytter Anlæg
2
-
1
913088
16-10 2010
Kl. 12:00
Næsby Kolding FC ALPI Arena Næsby
1
-
2
913089
16-10 2010
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk FC Svendborg Vedbæk Stadion
1
-
2
913087
16-10 2010
Kl. 14:00
SønderjyskE Nordvest FC Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
1
913083
16-10 2010
Kl. 15:00
Thisted B.93 Lerpytter Anlæg
2
-
3
913084
16-10 2010
Kl. 15:00
Hvidovre IF AC Horsens PRO VENTILATION ARENA
1
-
2
913086
16-10 2010
Kl. 15:00
FC Roskilde HB Køge Svogerslev Idrætspark
4
-
0
913085
17-10 2010
Kl. 13:00
Vanløse FC Fyn Vanløse Idrætspark
1
-
5
913090 ti
19-10 2010
Kl. 18:00
Næstved Lolland Falster Alliancen Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
7
-
4
913096
23-10 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen SønderjyskE Nykøbing F. Idrætspark
0
-
6
913097
23-10 2010
Kl. 13:00
Kolding FC Søllerød-Vedbæk Mosevej Sportsplads
6
-
0
913092
23-10 2010
Kl. 13:00
AC Horsens Thisted CASA Arena Horsens
3
-
2
913093
23-10 2010
Kl. 13:00
FC Fyn Hvidovre IF Dalum Stadion
1
-
3
913095
23-10 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC FC Roskilde SuRi Park
1
-
2
913098
23-10 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg Næstved S.f.B. Ryttervej
3
-
0
913091
23-10 2010
Kl. 15:00
B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
913102 to
28-10 2010
Kl. 19:00
HB Køge Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
913100
30-10 2010
Kl. 12:00
Næsby AC Horsens ALPI Arena Næsby
2
-
4
913099
30-10 2010
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk B.93 Rundforbi Stadion
1
-
4
913101
30-10 2010
Kl. 14:00
Thisted FC Fyn Lerpytter Anlæg
1
-
3
913104
30-10 2010
Kl. 15:00
FC Roskilde SønderjyskE Roskilde Idrætspark
2
-
0
913106
30-10 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg Lolland Falster Alliancen S.f.B. Ryttervej
5
-
0
913103
31-10 2010
Kl. 13:00
Vanløse Nordvest FC Vanløse Idrætspark
1
-
3
913105
31-10 2010
Kl. 13:00
Næstved Kolding FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
0
913116
06-11 2010
Kl. 12:30
Kolding FC FC Svendborg Fynske Bank KunstNord
2
-
4
913110
06-11 2010
Kl. 13:00
AC Horsens Søllerød-Vedbæk CASA Arena Horsens
5
-
0
913111
06-11 2010
Kl. 13:00
FC Fyn Næsby Kunststofbanen B 1909
2
-
2
913113
06-11 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC Hvidovre IF SuRi Park
1
-
0
913112
06-11 2010
Kl. 14:00
HB Køge Thisted Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
913107
06-11 2010
Kl. 14:00
B.93 Næstved Kunst, B93
5
-
1
913114
06-11 2010
Kl. 15:00
SønderjyskE Vanløse Haderslev Kunstgræsbane
5
-
2
913117
13-11 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg B.93 Kunststofbanen S.f.B.
2
-
1
913118
13-11 2010
Kl. 13:00
Næstved AC Horsens Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
1
913119
13-11 2010
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk FC Fyn Rundforbi Stadion Kunst
0
-
2
913120
13-11 2010
Kl. 14:00
Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
0
-
1
913121
13-11 2010
Kl. 14:00
Thisted Nordvest FC Lerpytter Anlæg
0
-
4
913124
13-11 2010
Kl. 14:00
Kolding FC Lolland Falster Alliancen Fynske Bank KunstNord
4
-
0
913122
13-11 2010
Kl. 15:00
Hvidovre IF SønderjyskE Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
2
913123
14-11 2010
Kl. 10:30
Vanløse FC Roskilde Vanløse Idrætspark
1
-
1
913128
20-11 2010
Kl. 12:00
HB Køge Søllerød-Vedbæk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
913126
20-11 2010
Kl. 13:00
AC Horsens FC Svendborg CASA Arena Horsens
3
-
0
913127
20-11 2010
Kl. 13:00
FC Fyn Næstved Kunststofbanen B 1909
1
-
1
913132
20-11 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen Vanløse FC Falster Park
3
-
2
913129
20-11 2010
Kl. 13:30
Nordvest FC Næsby SuRi Park
3
-
0
913130
20-11 2010
Kl. 15:00
SønderjyskE Thisted Haderslev Kunstgræsbane
0
-
1
913125
20-11 2010
Kl. 15:00
B.93 Kolding FC Kunst, B93
0
-
1
913115 ti
23-11 2010
Kl. 18:30
Lolland Falster Alliancen FC Roskilde FC Falster Park
1
-
2
913133
27-11 2010
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen B.93 FC Falster Park
1
-
3
913134
27-11 2010
Kl. 13:00
Kolding FC AC Horsens Fynske Bank KunstNord
2
-
2
913135
27-11 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Fyn Kunststofbanen S.f.B.
3
-
1
913136 ma
29-11 2010
Kl. 16:30
Næstved HB Køge Køge Stadion, Kunstgræs
4
-
1
913138 ma
29-11 2010
Kl. 18:00
SønderjyskE Næsby Haderslev Kunstgræsbane
5
-
0
913142
04-12 2010
Kl. 13:00
Kolding FC FC Fyn Fynske Bank KunstNord
5
-
0
913143
04-12 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg HB Køge Oure Idrætsskole
0
-
4
913146
04-12 2010
Kl. 14:00
Næsby FC Roskilde ALPI Arena Næsby
0
-
2
913147
04-12 2010
Kl. 15:00
Thisted Vanløse Lyngs Kunstgræsbane
5
-
0
913141
04-12 2010
Kl. 15:00
AC Horsens B.93 CASA Arena Horsens
4
-
1
913144
05-12 2010
Kl. 13:00
Næstved Nordvest FC Slagelse Stadion Kunst
3
-
2
913131 ti
07-12 2010
Kl. 20:15
FC Roskilde Hvidovre IF Himmelev Idrætspark
1
-
0
913140
26-02 2011
Kl. 15:15
Hvidovre IF Vanløse Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
3
913137 to
03-03 2011
Kl. 19:00
Søllerød-Vedbæk Nordvest FC Rundforbi Stadion Kunst
0
-
0
913148
05-03 2011
Kl. 12:00
Lolland Falster Alliancen Hvidovre IF FC Falster Park
3
-
2
913145
05-03 2011
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk SønderjyskE Rundforbi Stadion Kunst
0
-
2
913139
05-03 2011
Kl. 16:00
Thisted FC Roskilde Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
1
-
0
913150
12-03 2011
Kl. 13:00
AC Horsens Lolland Falster Alliancen Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
0
913151
12-03 2011
Kl. 13:15
HB Køge Kolding FC Køge Stadion, Kunstgræs
2
-
0
913153
12-03 2011
Kl. 13:30
SønderjyskE Næstved Haderslev Kunstgræsbane
6
-
2
913156
12-03 2011
Kl. 15:15
Hvidovre IF Thisted Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
2
913154
12-03 2011
Kl. 15:30
FC Roskilde Søllerød-Vedbæk Himmelev Kunstgræsbane
0
-
1
913155
13-03 2011
Kl. 14:30
Vanløse Næsby Vanløse Idrætspark
2
-
2
913149
13-03 2011
Kl. 16:00
FC Fyn B.93 Kunststofbanen B 1909
1
-
2
913158
19-03 2011
Kl. 13:00
AC Horsens FC Fyn Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
0
913160
19-03 2011
Kl. 13:00
FC Svendborg SønderjyskE Kunststofbanen S.f.B.
1
-
1
913182
19-03 2011
Kl. 13:00
Næstved FC Roskilde Maglemølle Storhallen
2
-
0
913157
19-03 2011
Kl. 15:00
B.93 HB Køge Kunst, B93
2
-
7
913184
19-03 2011
Kl. 15:15
Hvidovre IF Næsby Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
1
913183
20-03 2011
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk Vanløse Vanløse Idrætspark
2
-
1
913185
20-03 2011
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen Thisted FC Falster Park
0
-
4
913159
20-03 2011
Kl. 13:30
Kolding FC Nordvest FC Fynske Bank KunstNord
3
-
1
913152
26-03 2011
Kl. 11:30
Nordvest FC FC Svendborg SuRi Park
2
-
1
913189
02-04 2011
Kl. 11:00
SønderjyskE Kolding FC Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
4
913187
02-04 2011
Kl. 13:15
HB Køge AC Horsens Køge Stadion, Kunstgræs
2
-
3
913186
02-04 2011
Kl. 13:30
Nordvest FC B.93 SuRi Park
2
-
1
913192
02-04 2011
Kl. 15:15
Hvidovre IF Søllerød-Vedbæk Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
0
913190
03-04 2011
Kl. 12:00
FC Roskilde FC Svendborg Himmelev Kunstgræsbane
3
-
2
913193
03-04 2011
Kl. 13:00
Thisted Næsby Lerpytter Anlæg
4
-
2
913188
03-04 2011
Kl. 14:00
FC Fyn Lolland Falster Alliancen Kunststofbanen B 1909
3
-
4
913191
03-04 2011
Kl. 14:45
Vanløse Næstved Vanløse Idrætspark
0
-
1
913198
09-04 2011
Kl. 13:00
FC Svendborg Vanløse S.f.B. Ryttervej
2
-
1
913200
09-04 2011
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk Thisted Rundforbi Stadion Kunst
3
-
2
913201
09-04 2011
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen Næsby Nykøbing F. Idrætspark
0
-
3
913195
09-04 2011
Kl. 13:00
AC Horsens Nordvest FC CASA Arena Horsens
3
-
2
913196
09-04 2011
Kl. 13:00
FC Fyn HB Køge Dalum Stadion
2
-
5
913197
09-04 2011
Kl. 15:00
Kolding FC FC Roskilde Fynske Bank KunstNord
2
-
0
913194
09-04 2011
Kl. 15:00
B.93 SønderjyskE Kunst, B93
2
-
3
913199
10-04 2011
Kl. 13:00
Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
1
913266
16-04 2011
Kl. 12:00
Kolding FC B.93 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
0
913209 to
21-04 2011
Kl. 10:30
Næsby Søllerød-Vedbæk ALPI Arena Næsby
2
-
1
913205 to
21-04 2011
Kl. 11:00
HB Køge Lolland Falster Alliancen Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
913206 to
21-04 2011
Kl. 11:30
Vanløse Kolding FC Vanløse Idrætspark
2
-
2
913203 to
21-04 2011
Kl. 13:00
SønderjyskE AC Horsens Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
0
913204 to
21-04 2011
Kl. 13:30
Nordvest FC FC Fyn SuRi Park
1
-
0
913207 to
21-04 2011
Kl. 13:30
Hvidovre IF FC Svendborg PRO VENTILATION ARENA
1
-
1
913202 to
21-04 2011
Kl. 15:00
FC Roskilde B.93 Roskilde IC (Darup)
0
-
1
913208 to
21-04 2011
Kl. 15:30
Thisted Næstved Lerpytter Anlæg
4
-
1
913213 ma
25-04 2011
Kl. 11:00
HB Køge Nordvest FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
913217 ma
25-04 2011
Kl. 11:00
Lolland Falster Alliancen Søllerød-Vedbæk B1921s anlæg
1
-
1
913214 ma
25-04 2011
Kl. 12:00
Kolding FC Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0
-
1
913215 ma
25-04 2011
Kl. 13:00
FC Svendborg Thisted S.f.B. Ryttervej
1
-
3
913216 ma
25-04 2011
Kl. 13:00
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
0
913211 ma
25-04 2011
Kl. 13:00
AC Horsens FC Roskilde CASA Arena Horsens
3
-
0
913212 ma
25-04 2011
Kl. 15:00
FC Fyn SønderjyskE Dalum Stadion
2
-
3
913210 ma
25-04 2011
Kl. 15:00
B.93 Vanløse B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
913221
30-04 2011
Kl. 12:00
SønderjyskE HB Køge Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
2
913224
30-04 2011
Kl. 12:00
Næsby FC Svendborg ALPI Arena Næsby
1
-
2
913225
30-04 2011
Kl. 12:00
Søllerød-Vedbæk Næstved Vedbæk Stadion
1
-
3
913223
30-04 2011
Kl. 13:00
Thisted Kolding FC Lerpytter Anlæg
2
-
2
913222
30-04 2011
Kl. 13:30
Nordvest FC Lolland Falster Alliancen SuRi Park
1
-
1
913218
30-04 2011
Kl. 15:00
Hvidovre IF B.93 PRO VENTILATION ARENA
2
-
5
913220
30-04 2011
Kl. 15:00
FC Roskilde FC Fyn Roskilde IC (Darup)
1
-
1
913219
01-05 2011
Kl. 14:00
Vanløse AC Horsens Vanløse Idrætspark
1
-
0
913229
07-05 2011
Kl. 11:00
HB Køge FC Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
913232
07-05 2011
Kl. 11:45
FC Svendborg Søllerød-Vedbæk S.f.B. Ryttervej
2
-
3
913231
07-05 2011
Kl. 12:00
Kolding FC Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion)
5
-
3
913227
07-05 2011
Kl. 13:00
AC Horsens Hvidovre IF CASA Arena Horsens
2
-
2
913230
07-05 2011
Kl. 13:30
Nordvest FC SønderjyskE SuRi Park
0
-
2
913228
07-05 2011
Kl. 15:00
FC Fyn Vanløse Dalum Stadion
4
-
3
913233
08-05 2011
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen Næstved B1921s anlæg
1
-
2
913226
08-05 2011
Kl. 15:00
B.93 Thisted B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
913234
14-05 2011
Kl. 12:00
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
3
-
2
913235
14-05 2011
Kl. 13:00
Thisted AC Horsens Lerpytter Anlæg
1
-
4
913239
14-05 2011
Kl. 13:00
SønderjyskE Lolland Falster Alliancen Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
1
913236
14-05 2011
Kl. 15:00
Hvidovre IF FC Fyn PRO VENTILATION ARENA
2
-
0
913238
14-05 2011
Kl. 15:00
FC Roskilde Nordvest FC Roskilde IC (Darup)
0
-
0
913240
15-05 2011
Kl. 12:00
Søllerød-Vedbæk Kolding FC Vedbæk Stadion
1
-
2
913241
15-05 2011
Kl. 13:00
Næstved FC Svendborg Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
1
913237
15-05 2011
Kl. 13:00
Vanløse HB Køge Vanløse Idrætspark
1
-
2
913248
21-05 2011
Kl. 12:00
Kolding FC Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0
-
3
913249
21-05 2011
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen FC Svendborg Nykøbing F. Idrætspark
3
-
2
913243
21-05 2011
Kl. 13:00
AC Horsens Næsby CASA Arena Horsens
7
-
1
913246
21-05 2011
Kl. 13:30
Nordvest FC Vanløse SuRi Park
2
-
1
913247
21-05 2011
Kl. 14:30
SønderjyskE FC Roskilde Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
1
913244
21-05 2011
Kl. 15:00
FC Fyn Thisted Dalum Stadion
2
-
1
913245
21-05 2011
Kl. 15:00
Hvidovre IF HB Køge PRO VENTILATION ARENA
2
-
1
913242
21-05 2011
Kl. 15:00
B.93 Søllerød-Vedbæk B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
913251
28-05 2011
Kl. 12:00
Søllerød-Vedbæk AC Horsens Vedbæk Stadion
0
-
2
913252
28-05 2011
Kl. 12:00
Næsby FC Fyn ALPI Arena Næsby
6
-
1
913253
28-05 2011
Kl. 13:00
Thisted HB Køge Lerpytter Anlæg
0
-
1
913257
28-05 2011
Kl. 13:00
FC Svendborg Kolding FC S.f.B. Ryttervej
1
-
3
913254
28-05 2011
Kl. 15:00
Hvidovre IF Nordvest FC PRO VENTILATION ARENA
3
-
0
913256
28-05 2011
Kl. 15:00
FC Roskilde Lolland Falster Alliancen Roskilde IC (Darup)
2
-
2
913250
29-05 2011
Kl. 13:00
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
1
913255
29-05 2011
Kl. 14:00
Vanløse SønderjyskE Vanløse Idrætspark
1
-
2
913270 to
02-06 2011
Kl. 12:00
Næsby Nordvest FC ALPI Arena Næsby
1
-
2
913271 to
02-06 2011
Kl. 15:30
Thisted SønderjyskE Lerpytter Anlæg
0
-
1
913277
04-06 2011
Kl. 11:00
HB Køge Næstved Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
913279
04-06 2011
Kl. 12:00
Næsby SønderjyskE ALPI Arena Næsby
2
-
2
913275
04-06 2011
Kl. 13:00
AC Horsens Kolding FC CASA Arena Horsens
3
-
1
913281
04-06 2011
Kl. 13:00
Vanløse Hvidovre IF Vanløse Idrætspark
1
-
3
913278
04-06 2011
Kl. 13:30
Nordvest FC Søllerød-Vedbæk SuRi Park
3
-
1
913280
04-06 2011
Kl. 15:00
FC Roskilde Thisted Roskilde IC (Darup)
3
-
1
913276
04-06 2011
Kl. 15:00
FC Fyn FC Svendborg Dalum Stadion
2
-
2
913274
04-06 2011
Kl. 15:00
B.93 Lolland Falster Alliancen B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
913264 fr
17-06 2011
Kl. 18:30
FC Roskilde Vanløse Roskilde IC (Darup)
1
-
1
913261
18-06 2011
Kl. 11:00
HB Køge Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
913259
18-06 2011
Kl. 13:00
AC Horsens Næstved CASA Arena Horsens
1
-
2
913265
18-06 2011
Kl. 13:00
Lolland Falster Alliancen Kolding FC Nykøbing F. Idrætspark
0
-
5
913263
18-06 2011
Kl. 14:30
SønderjyskE Hvidovre IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
0
913262
18-06 2011
Kl. 15:00
Nordvest FC Thisted SuRi Park
2
-
2
913260
18-06 2011
Kl. 15:00
FC Fyn Søllerød-Vedbæk Dalum Stadion
1
-
0
913258
18-06 2011
Kl. 15:00
B.93 FC Svendborg B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
913268 to
23-06 2011
Kl. 18:30
Næstved FC Fyn Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
1
913273
26-06 2011
Kl. 13:00
Vanløse Lolland Falster Alliancen Vanløse Idrætspark
3
-
3
913267
26-06 2011
Kl. 15:00
FC Svendborg AC Horsens S.f.B. Ryttervej
1
-
3
913269
26-06 2011
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk HB Køge Vedbæk Stadion
2
-
1
913272
26-06 2011
Kl. 15:00
Hvidovre IF FC Roskilde PRO VENTILATION ARENA
5
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind