IF Bytoften

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 3 Pulje 2
Serie 3
Serie 4A - Forår Pulje 2
Serie 4 - Efterår
Serie 4 - Efterår
Serie 5 - Forår Pulje 4
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
SM Serie 5 Pulje 1
Finals 8:8 Herresenior 2 Pulje 1
Old Boys-LP Øst
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
8:8 M+32 1 - Efterår
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
8:8 M+40 2 - Efterår
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
8:8 M+45 2 - Efterår
U16
U16 Drenge 2 (09) Efterår
U16 Drenge 3 (09) Efterår
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
U15 Piger 2 (10) Efterår
U14
U14 Drenge 1 (11) Efterår
U14 Drenge 4 (11) Efterår
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
U14 Piger 2 (11) Efterår
U13
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår
U12
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april Pulje 4
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 Beg LØR Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 4
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 27
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15

Log ind