MENU

Brøndbyernes IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Future Cup 2022/23 Pulje 1
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga Øst
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 2 Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 5
Serie 6 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
U21 B, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
M+32 2 - 2022 Pulje 2
8-M+45 2 - Efterår Pulje 3
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 3
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 2
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U14 drenge Projekt Relativ Væksteffekt Række 1/2
U13
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Piger 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 8
U9 piger 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 18
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7

Log ind