MENU

Brøndbyernes IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga Øst
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
U21 B, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P1
U16 Drenge Reserve Øst 2021/22 (06) P1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (12) 5M 3 LØR Pulje 1
U9
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 1
U8
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M LØR 3-4 Pulje 5
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 5
U6
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 2
U5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U5 (17) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U5 (17) 3M LØR Pulje 1

Log ind