Bagsværd BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 2
Serie 5 - Forår Pulje 3
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
SM Serie 3 Pulje 1
Kvalkampe til Herre DS 24-25 Pulje 1
Veteran-LP Øst
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
Finals 8:8 m+40 (Veteran) 2 Pulje 1
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
Finals 8:8 m+45 (Superveteran) 2 Pulje 1
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
SM FINALS U17 drenge M Pulje 1
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
U13
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 7
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.2 Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
U9 piger 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 1 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 4
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 30
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 26
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 27
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 10
U6
Fodboldfestival - FestLIGEval U6 dr (18) BSF 23/6 Pulje 1
Fodboldfestival - FestLIGEval U6 dr (18) BSF 23/6 Pulje 1
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13

Log ind