Vindinge BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 4
U17
U15/U17 Piger 8:8 efterår 2023 Pulje 1
U15
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U14
U14/U15 piger 8:8 - Opstartsbold Pulje 1
U14 drenge 8:8 (2010) - efterår 2023 Pulje 2
U14 Piger 8:8 B (2010) - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U14 pige (2010) Pulje 1
Inde - U14 pige (2010) Pulje 1
Inde - U14 pige A (2010) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U14 pige B (2010) - 2. halvdel Pulje 2
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
U13 Piger (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U13 pige (2011) Pulje 1
Inde - U13 pige (2011) Pulje 3
Inde - U13 pige A (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U13 pige B (2011) - 2. halvdel Pulje 1
U12
U12 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U12 dr. 8:8 A (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 3
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 20/1 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 20/1 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 4/2 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 25/2 Pulje 1
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 25/2 Pulje 1
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
U10
U10C-Kunststævne 3. marts Spilletid 2x10 min.
U10C-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min
Inde - U10 drenge C (2014) 20/1 Pulje 4
Inde - U10 drenge C (2014) 3/2 Pulje 3
Inde - U10 drenge C (2014) 10/3 Pulje 2
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 20/1 Pulje 2
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 4/2 Pulje 2
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 25/2 Pulje 2
U9
Inde - U9 drenge C (2015) 20/1 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 20/1 Pulje 4
Inde - U9 drenge C (2015) 3/2 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 3/2 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 10/3 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 10/3 Pulje 4
U8
U8A-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
U8C-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 8.45 - Bane 1.
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 8.45 - Bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 13/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge C (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 Pulje 1
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 1.
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 2.
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 2.
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 2
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 2
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 2

Log ind