Skårup IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 2
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
U15
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
U14
U14 drenge 8:8 (2010) - efterår 2023 Pulje 2
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) Pulje 2
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 3
U13
Inde - U13 drenge B (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel Pulje 2
U12
U12 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U12 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U12 dr. 8:8 A (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 3
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 14/1 Pulje 3
Inde - U12 drenge C (2012) 14/1 Pulje 3
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 2
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 2
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
U10
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 2
Inde - U10 drenge C (2014) 20/1 Pulje 3
Inde - U10 drenge C (2014) 3/2 Pulje 4
Inde - U10 drenge C (2014) 10/3 Pulje 1
U9
U9A-Kunststævne 3. marts Spilletid 2x10 min.
U9C-Kunststævne 3. marts Spilletid 1x15 min
U9A-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
Inde - U9 drenge A /B (2015) 20/1 Pulje 2
Inde - U9 drenge A /B (2015) 3/2 Pulje 3
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 Pulje 2
U8
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 21/1-24 I TPI - Mødetid 8.45 - Bane 3
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Allested - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Allested - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 3
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Allested - Mødetid 13.30 - Bane 1
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 12.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 1

Log ind