MENU

Allerød Fodbold Klub //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Pulje 2
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 3 Pulje 1
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1
Serie 5 - Efterår Pulje 3
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
M+32 Øst 2022 Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
M+40 Øst 2022 Pulje 1
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
8-mands +55 1 - 2022 Pulje 1
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 1
U18
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1
U16 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 5
U13
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 piger 5-mands (11) begynder - 21. august Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 21. august Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 20 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 20 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 3
U10 piger 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) begynder - 21. august Pulje 1
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 2
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 8

Log ind