AC Amager Academy - B.93

lø 03-09-2022
Kl. 16:00
365648
U17 Drenge Divisionen 2022/23
Div
2300 København S
Tlf:
Kunstbane 1 (Tribune)
lø 03-09-2022 Kl. 16:00
4
Casper Bengtsson
Magnus Tækker Lærke
Doruk Saglanmak
Kampfakta
2
2
:
1
1
2
1
Færdigspillet
Tak til livescore-indberetter Mikael Berg
'90
Kamp slut
'90
Oliver Walther
'89
Max-Emil Rabenhorst
'79
Eddie Keita
Emmanuel Junior
'79
Noah Negosanti
Ismail Elaoufi
'77
Karl Bech Leschly
Bertram Ruban Frederiksen
'77
Emil Christensen
Marius Jørgensen
'71
Sebastian Gubi
Marius Hammelboe
'71
Alexander Olsson
Nikola Stojanovic
'65
Marcus Bering
Bertram Klubien
'65
Kristoffer Lauridsen Krath
Sven Bech Leschly
'62
Oliver Bruhn Madsen
'61
Loran Emurli
Mathias Werther Andersen
'48
Mathias Werther Andersen
Nikola Stojanovic
'46
2. halvleg start
'45
1. halvleg slut
'38
Harvey Janaway
'28
Oliver Bruhn Madsen
'16
Mathias Werther Andersen
Muhammad Huzaifa Khan
Kamp start

Holdopstillinger

AC Amager Academy
1 Mamadou Wurie Jalloh
2 Harvey Janaway
4 Anas Dahmani
6 Marius Hammelboe
8 Ismail Elaoufi
9 Mathias Werther Andersen
10 Nikola Stojanovic
11 Muhammad Huzaifa Khan
12 Anders Kold Bonke
19 Oliver Walther
21 Emmanuel Junior
Reserver
14 Loran Emurli
15 Noah Negosanti
16 Kerem Kavalli
20 Alexander Olsson
26 Sebastian Gubi
27 Eddie Keita
Officials Officials
Holdpostadresse Holdpostadresse Philip Hansen
Cheftræner Cheftræner Mohammed Abdalas
Træner Træner Michael Winter
Fysisk træner Fysisk træner Patrick Christiansen
Assistenttræner Assistenttræner Fotios Giantsios
B.93
Gustav Andersen 1
Oliver Bruhn Madsen 2
Karl Noppen Bertelsen 3
William Bjarnø 4
Kristoffer Lauridsen Krath 5
Marius Jørgensen 6
Bertram Ruban Frederiksen 7
Max-Emil Rabenhorst 8
Karl Plenborg 9
Bertram Klubien 10
Efe Kantin 11
Reserver
Karl Bech Leschly 12
Emil Christensen 13
Sven Bech Leschly 14
Marcus Bering 15
Christoffer Kalkar 16
Oliver Norre Mejnholt-Christensen 17
Officials Officials
Holdleder Hans Duelund Larsen Holdleder
Holdleder Jesper Holm Lauridsen Holdleder
Målmandstræner Casper Zachhau Målmandstræner
Cheftræner Mathias Møller Thomsen Cheftræner
Assistenttræner Hjalte Zethner-Møller Assistenttræner
Assistenttræner Frederik Vorre Jørgensen Assistenttræner

Log ind