B 1908

VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5, Pulje 5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
711074 10:50 B 1908 Stefan 1
10:50
B 1908
Stefan
711067 10:50 B 1908 Oversidder 1
10:50
B 1908
Oversidder
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
711060 10:00 BK Rødovre B 1908
10:00
BK Rødovre
B 1908
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Husumparken 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
711135 10:00 B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Stefan 1
10:00
B 1908
Stefan
711137 10:25 B. 1973, Herlev B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
1
10:25
B. 1973, Herlev
B 1908
711138 10:50 Husum Bk (1) B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
1
10:50
Husum Bk (1)
B 1908
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
711147 13:00 B 1908 Nørrebro United (2) 1
13:00
B 1908
Nørrebro United (2)
711151 13:25 B. 1973, Herlev B 1908
13:25
B. 1973, Herlev
B 1908
711153 13:50 Brønshøj BK (2)
!
NB: Brønshøj BK (2) er taberdømt
B 1908 1
13:50
Brønshøj BK (2)
B 1908
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
711160 10:00 B. 1973, Herlev B 1908
10:00
B. 1973, Herlev
B 1908
711162 10:25 B 1908 Oversidder 1
10:25
B 1908
Oversidder
711165 10:50 B 1908 Nørrebro United (1) 1
10:50
B 1908
Nørrebro United (1)
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Grøndal Multicenter Hvidkildevej 64 2400 København NV
711190 14:00 Brønshøj BK (2) B 1908
14:00
Brønshøj BK (2)
B 1908
711193 14:25 B 1908 Oversidder
14:25
B 1908
Oversidder
711196 14:50 B 1908 Stefan
14:50
B 1908
Stefan
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Husumparken Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
711204 11:30 Brønshøj BK (2) B 1908 Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
11:30
Brønshøj BK (2)
B 1908
711205 11:55 Orient GI B 1908 Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
11:55
Orient GI
B 1908
711207 12:20 Husum Bk (2) B 1908 Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
12:20
Husum Bk (2)
B 1908
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
711224 10:50 B 1908 Nørrebro United (2)
10:50
B 1908
Nørrebro United (2)
711225 10:50 B 1908 Nørrebro United (1)
10:50
B 1908
Nørrebro United (1)
711221 10:50 B 1908 Fix
10:50
B 1908
Fix
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind