Solrød FC

VinterBold U11 Piger 3 (13) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
959953 09:00 Solrød FC (2) Vestia Kunst 2
09:00
Solrød FC (2)
Vestia
959955 09:25 Hvidovre IF Solrød FC (2) Kunst 1
09:25
Hvidovre IF
Solrød FC (2)
959965 09:50 Oversidder Solrød FC (2) Kunst 1
09:50
Oversidder
Solrød FC (2)
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
959982 10:30 Solrød FC (2) Vestia
10:30
Solrød FC (2)
Vestia
959997 10:55 Solrød FC (2) B 1908
10:55
Solrød FC (2)
B 1908
960005 11:20 Solrød FC (2) Oversidder
11:20
Solrød FC (2)
Oversidder
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Fælledparken Kunst Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
960030 12:30 Hvidovre IF Solrød FC (2) Kunst Fælledparken
12:30
Hvidovre IF
Solrød FC (2)
960032 12:55 Solrød FC (2) Oversidder Kunst Fælledparken
12:55
Solrød FC (2)
Oversidder
960035 13:20 Solrød FC (2) Østerbro IF Kunst Fælledparken
13:20
Solrød FC (2)
Østerbro IF
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
960048 15:30 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Solrød FC (2) 1
15:30
Tårnby FF
Solrød FC (2)
965875 15:55 Solrød FC (2) B 1908
15:55
Solrød FC (2)
B 1908
511482 16:20 Solrød FC (2) Østerbro IF
16:20
Solrød FC (2)
Østerbro IF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Birkerød Stadion Kunstgræs Bistrupvej 1 3460 Birkerød
511490 10:00 Solrød FC (2) Oversidder
10:00
Solrød FC (2)
Oversidder
511492 10:25 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Solrød FC (2) K1A
10:25
Tårnby FF
Solrød FC (2)
511494 10:50 Oversidder Solrød FC (2)
10:50
Oversidder
Solrød FC (2)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Møllevej 4 2990 Nivå
511509 12:00 Hvidovre IF Solrød FC (2)
12:00
Hvidovre IF
Solrød FC (2)
511511 12:25 Solrød FC (2) FC Holte
12:25
Solrød FC (2)
FC Holte
511514 12:50 Solrød FC (2) Nivå-Kokkedal FK
12:50
Solrød FC (2)
Nivå-Kokkedal FK
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Birkerød Stadion Kunstgræs Bistrupvej 1 3460 Birkerød
511609 10:00 Oversidder Solrød FC (2)
10:00
Oversidder
Solrød FC (2)
511611 10:25 Solrød FC (2) IF Skjold Birkerød K2A1
10:25
Solrød FC (2)
IF Skjold Birkerød
511621 10:50 Solrød FC (2) Nivå-Kokkedal FK K2A1
10:50
Solrød FC (2)
Nivå-Kokkedal FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind