Solrød FC

VinterBold U11 Piger 3 (13) 5:5, Pulje 1

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
556610 10:00 GVI Solrød FC (1)
ANN
10:00
GVI
Solrød FC (1)
ANN
556615 10:25 Solrød FC (1) Oversidder
ANN
10:25
Solrød FC (1)
Oversidder
ANN
556813 10:50 Solrød FC (1) Oversidder
ANN
10:50
Solrød FC (1)
Oversidder
ANN
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
556815 14:30 Solrød FC (1) Oversidder
14:30
Solrød FC (1)
Oversidder
556817 14:55 Nørrebro United Solrød FC (1)
14:55
Nørrebro United
Solrød FC (1)
556818 15:20 Kastrup Solrød FC (1)
15:20
Kastrup
Solrød FC (1)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
556913 10:00 Fix Solrød FC (1)
10:00
Fix
Solrød FC (1)
580165 10:25 Solrød FC (1) Oversidder
10:25
Solrød FC (1)
Oversidder
580505 10:50 Solrød FC (1) Oversidder 1
10:50
Solrød FC (1)
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
593921 16:00 Kastrup Solrød FC (1)
16:00
Kastrup
Solrød FC (1)
596714 16:25 Solrød FC (1) Dragør BK
16:25
Solrød FC (1)
Dragør BK
598102 16:50 Solrød FC (1) Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
1
16:50
Solrød FC (1)
Greve Fodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Solrød Idrætscenter Kunst 16 (5M) Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
598947 10:00 Solrød FC (1) Oversidder Kunst 16 (5M)
10:00
Solrød FC (1)
Oversidder
599066 10:25 Solrød FC (1) Greve Fodbold Kunst 16 (5M)
10:25
Solrød FC (1)
Greve Fodbold
599067 10:50 Solrød FC (1) Oversidder Kunst 16 (5M)
10:50
Solrød FC (1)
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kastrup IA ved Diget Bane 1 John Tranums Allé Ved Diget 21 2770 Kastrup
599466 15:00 Solrød FC (1) Oversidder Bane 1 John Tranums Allé
15:00
Solrød FC (1)
Oversidder
599646 15:25 Kastrup Solrød FC (1) Bane 1 John Tranums Allé
15:25
Kastrup
Solrød FC (1)
599660 15:50 Vipperød BK Solrød FC (1) Bane 1 John Tranums Allé
15:50
Vipperød BK
Solrød FC (1)
Arrangør:
lørdag den. 23-03 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
609416 10:00 Solrød FC (1) Greve Fodbold
10:00
Solrød FC (1)
Greve Fodbold
609518 10:25 Fix Solrød FC (1)
10:25
Fix
Solrød FC (1)
742896 10:50 Vipperød BK Solrød FC (1)
10:50
Vipperød BK
Solrød FC (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind