Sundby Bk.

VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
627678 11:30 Nørrebro United (5) Sundby Bk.
11:30
Nørrebro United (5)
Sundby Bk.
627680 11:55 Sundby Bk. Køge BK
11:55
Sundby Bk.
Køge BK
627683 12:20 Sundby Bk. Vetterslev-Høm GF
12:20
Sundby Bk.
Vetterslev-Høm GF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Kløvermarksvej 50 2300 København S
627685 10:00 Sundby Bk. Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Kunst 5 mands 2B
10:00
Sundby Bk.
Køge BK
627687 10:25 Hekla Sundby Bk. Kunst 5 mands 2B
10:25
Hekla
Sundby Bk.
627688 10:50 Fremad Amager Sundby Bk. Kunst 5 mands 2A
10:50
Fremad Amager
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
632214 13:00 Dragør BK Sundby Bk.
13:00
Dragør BK
Sundby Bk.
632216 13:25 Sundby Bk. Vetterslev-Høm GF
13:25
Sundby Bk.
Vetterslev-Høm GF
632219 13:50 Sundby Bk. Valby
13:50
Sundby Bk.
Valby
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
632329 11:30 Fremad Amager Sundby Bk.
11:30
Fremad Amager
Sundby Bk.
632331 11:55 Sundby Bk. Tårnby FF
11:55
Sundby Bk.
Tårnby FF
632334 12:20 Sundby Bk. Fix
12:20
Sundby Bk.
Fix
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
632557 10:00 Sundby Bk. Valby
10:00
Sundby Bk.
Valby
632560 10:25 Sundby Bk. Fix
10:25
Sundby Bk.
Fix
632671 10:50 Sundby Bk. Ringsted IF
!
NB: Ringsted IF er taberdømt
1
10:50
Sundby Bk.
Ringsted IF
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
636246 10:30 Sundby Bk. Valby
10:30
Sundby Bk.
Valby
636248 10:55 Fremad Amager Sundby Bk.
10:55
Fremad Amager
Sundby Bk.
636250 11:20 Ørestad IF Sundby Bk.
11:20
Ørestad IF
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Kløvermarksvej 50 2300 København S
640977 10:00 Sundby Bk. Fix Kunst Kvart bane 19B2
10:00
Sundby Bk.
Fix
640981 10:25 Dragør BK Sundby Bk. Kunst 5 mands 2A
10:25
Dragør BK
Sundby Bk.
640983 10:50 Ørestad IF Sundby Bk.
10:50
Ørestad IF
Sundby Bk.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind