Sundby Bk.

VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 7

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Enghavevej 90 2450 København SV
699401 10:00 Nørrebro United Sundby Bk. Bane 2
10:00
Nørrebro United
Sundby Bk.
699402 10:25 FB (1) Sundby Bk. Bane 2
10:25
FB (1)
Sundby Bk.
699404 10:50 Vestia Sundby Bk. Bane 2
10:50
Vestia
Sundby Bk.
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
699682 10:00 FB (1) Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
1
10:00
FB (1)
Sundby Bk.
699683 10:25 Union Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
1
10:25
Union
Sundby Bk.
699815 10:50 Vanløse (3) Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
1
10:50
Vanløse (3)
Sundby Bk.
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1B Lyngbyvej 110 2100 København Ø
700083 12:00 Østerbro IF Sundby Bk. Kunst 1B
12:00
Østerbro IF
Sundby Bk.
700084 12:25 Hellas (1)
!
NB: Hellas (1) er taberdømt
Sundby Bk. Kunst 1B
12:25
Hellas (1)
Sundby Bk.
700086 12:50 Vanløse (3) Sundby Bk. Kunst 1B
12:50
Vanløse (3)
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Kløvermarksvej 50 2300 København S
700116 13:00 Sundby Bk. Skjold Kunst 5 mands 2B
13:00
Sundby Bk.
Skjold
700151 13:25 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Sundby Bk. 1
13:25
Rosenhøj BK (2)
Sundby Bk.
700172 13:50 FB (2) Sundby Bk. Kunst 5 mands 2B
13:50
FB (2)
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
700269 10:00 Brønshøj BK (1) Sundby Bk.
10:00
Brønshøj BK (1)
Sundby Bk.
700270 10:25 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Sundby Bk. 1
10:25
Rosenhøj BK (2)
Sundby Bk.
700272 10:50 Vanløse (3) Sundby Bk.
10:50
Vanløse (3)
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart bane 19A Kløvermarksvej 50 2300 København S
700291 10:00 Sundby Bk. Skjold Kunst kvart bane 19A
10:00
Sundby Bk.
Skjold
700293 10:25 Hellas (1) Sundby Bk. Kunst Kvart bane 19C
10:25
Hellas (1)
Sundby Bk.
700338 10:50 Nørrebro United Sundby Bk. Kunst Kvart bane 19B2
10:50
Nørrebro United
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
700358 10:00 Nørrebro United Sundby Bk.
10:00
Nørrebro United
Sundby Bk.
700359 10:25 Østerbro IF Sundby Bk.
10:25
Østerbro IF
Sundby Bk.
700361 10:50 FB (2) Sundby Bk.
10:50
FB (2)
Sundby Bk.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind