Sundby Bk.

VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
618232 09:30 Sundby Bk. Køge BK Kunst 5 mands 2A
09:30
Sundby Bk.
Køge BK
618235 09:55 Sundby Bk. Ringsted IF Kunst 5 mands 2B
09:55
Sundby Bk.
Ringsted IF
618236 10:20 Sundby Bk. Vanløse Kunst 5 mands 2A
10:20
Sundby Bk.
Vanløse
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Himmelev Kunstgræsbane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
618250 08:30 Sundby Bk. Vestia
!
NB: Vestia er taberdømt
1
08:30
Sundby Bk.
Vestia
618253 08:55 Sundby Bk. Himmelev-Veddelev BK
08:55
Sundby Bk.
Himmelev-Veddelev BK
618255 09:20 Sundby Bk. HIK
09:20
Sundby Bk.
HIK
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
618268 14:30 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Ringsted IF 1
14:30
Sundby Bk.
Ringsted IF
618271 14:55 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
B. 73, Slagelse 1
14:55
Sundby Bk.
B. 73, Slagelse
618272 15:20 Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
HIK 1
15:20
Sundby Bk.
HIK
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
618298 10:00 Sundby Bk. Gladsaxe-Hero BK
10:00
Sundby Bk.
Gladsaxe-Hero BK
618301 10:25 Sundby Bk. AB Tårnby
10:25
Sundby Bk.
AB Tårnby
618302 10:50 Sundby Bk. VG Fodbold
!
NB: VG Fodbold er taberdømt
1
10:50
Sundby Bk.
VG Fodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
618310 10:00 Sundby Bk. FC Rudersdal (2) Kunst 5 mands 2A
10:00
Sundby Bk.
FC Rudersdal (2)
618313 10:25 Sundby Bk. Gladsaxe-Hero BK Kunst 5 mands 2B
10:25
Sundby Bk.
Gladsaxe-Hero BK
618314 10:50 Sundby Bk. HIK Kunst 5 mands 2B
10:50
Sundby Bk.
HIK
Arrangør:
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
618334 10:00 Sundby Bk. FC Rudersdal (2) Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:00
Sundby Bk.
FC Rudersdal (2)
618337 10:25 Sundby Bk. AB Tårnby Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:25
Sundby Bk.
AB Tårnby
618338 10:50 Sundby Bk. B. 73, Slagelse Gemmas Alle kunst 2/2 - lille kunst - tættest på bowling
10:50
Sundby Bk.
B. 73, Slagelse
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
618340 10:00 Sundby Bk. Vestia Kunst 5 mands 2A
10:00
Sundby Bk.
Vestia
618343 10:25 Sundby Bk. AB Tårnby Kunst Kvart bane 19B2
10:25
Sundby Bk.
AB Tårnby
618344 10:50 Sundby Bk. Vanløse Kunst 5 mands 2A
10:50
Sundby Bk.
Vanløse
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind