Fremad Amager

VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
623846 10:00 Fremad Amager Dragør BK
10:00
Fremad Amager
Dragør BK
627675 10:25 Fremad Amager Ørestad IF
10:25
Fremad Amager
Ørestad IF
627676 10:50 Fremad Amager Tårnby FF
10:50
Fremad Amager
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
627684 10:00 Hekla Fremad Amager Kunst 5 mands 2A
10:00
Hekla
Fremad Amager
627686 10:25 Fremad Amager Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
10:25
Fremad Amager
Køge BK
627688 10:50 Fremad Amager Sundby Bk. Kunst 5 mands 2A
10:50
Fremad Amager
Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
632220 14:30 Fremad Amager Ørestad IF
14:30
Fremad Amager
Ørestad IF
632223 14:55 Fremad Amager Nørrebro United (5)
14:55
Fremad Amager
Nørrebro United (5)
632224 15:20 Fremad Amager Ringsted IF
!
NB: Ringsted IF er taberdømt
1
15:20
Fremad Amager
Ringsted IF
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
632329 11:30 Fremad Amager Sundby Bk.
11:30
Fremad Amager
Sundby Bk.
632332 11:55 Fremad Amager Fix
11:55
Fremad Amager
Fix
632333 12:20 Fremad Amager Tårnby FF
12:20
Fremad Amager
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
632341 11:30 Fremad Amager Nørrebro United (5)
11:30
Fremad Amager
Nørrebro United (5)
632548 11:55 Fremad Amager Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
11:55
Fremad Amager
Tårnby FF
632549 12:20 Fremad Amager Vetterslev-Høm GF
12:20
Fremad Amager
Vetterslev-Høm GF
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
636245 10:30 Fremad Amager Ørestad IF
10:30
Fremad Amager
Ørestad IF
636248 10:55 Fremad Amager Sundby Bk.
10:55
Fremad Amager
Sundby Bk.
636249 11:20 Fremad Amager Valby
11:20
Fremad Amager
Valby
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
636257 13:00 Hekla Fremad Amager
13:00
Hekla
Fremad Amager
640966 13:25 Fremad Amager Ringsted IF
13:25
Fremad Amager
Ringsted IF
640969 13:50 Fremad Amager Nørrebro United (5)
13:50
Fremad Amager
Nørrebro United (5)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind