Fremad Amager

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641849 10:00 Fremad Amager Brøndbyernes IF 4
10:00
Fremad Amager
Brøndbyernes IF 4
641852 10:25 Fremad Amager Vestia
10:25
Fremad Amager
Vestia
641853 10:50 Fremad Amager Ishøj IF (1)
10:50
Fremad Amager
Ishøj IF (1)
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Lyngbyvej 110 2100 København Ø
641867 12:00 Østerbro IF Fremad Amager
12:00
Østerbro IF
Fremad Amager
641869 12:25 Fremad Amager Fremad Valby
12:25
Fremad Amager
Fremad Valby
641964 12:50 Fremad Amager Vanløse (4)
12:50
Fremad Amager
Vanløse (4)
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641979 10:00 Fremad Amager BK Avarta
10:00
Fremad Amager
BK Avarta
641981 10:25 CIK Fremad Amager
10:25
CIK
Fremad Amager
641983 10:50 Fix Fremad Amager
10:50
Fix
Fremad Amager
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
642001 09:30 Fremad Amager Vestia Kunst 1
09:30
Fremad Amager
Vestia
642003 09:55 Hvidovre IF 4 Fremad Amager Kunst 1
09:55
Hvidovre IF 4
Fremad Amager
642005 10:20 Fix Fremad Amager Kunst 1
10:20
Fix
Fremad Amager
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
642006 10:00 CIK Fremad Amager
10:00
CIK
Fremad Amager
642008 10:25 Fremad Amager Vestia
10:25
Fremad Amager
Vestia
642011 10:50 Fremad Amager Husum Bk
10:50
Fremad Amager
Husum Bk
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Husumparken Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
639178 10:00 Fremad Amager Husum Bk Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
10:00
Fremad Amager
Husum Bk
639180 10:25 Hvidovre IF 4 Fremad Amager Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
10:25
Hvidovre IF 4
Fremad Amager
639182 10:50 Østerbro IF Fremad Amager Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
10:50
Østerbro IF
Fremad Amager
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
642024 14:30 Fremad Amager BK Avarta
14:30
Fremad Amager
BK Avarta
642026 14:55 Hvidovre IF 4 Fremad Amager
14:55
Hvidovre IF 4
Fremad Amager
642028 15:20 CIK Fremad Amager
15:20
CIK
Fremad Amager
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind