Fix

VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5, Pulje 5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Artillerivej 190 2300 København S
619672 10:00 Fix B 1908 Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:00
Fix
B 1908
619674 10:25 Hekla Fix Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:25
Hekla
Fix
619676 10:50 Hvidovre IF 2 Fix Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:50
Hvidovre IF 2
Fix
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
619689 10:30 Fix B 1908
10:30
Fix
B 1908
619692 10:55 Fix Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
10:55
Fix
Ølstykke FC
619699 11:20 Fix B. 82, Virum
11:20
Fix
B. 82, Virum
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Røllikevej 5 2770 Kastrup
619723 09:00 Hekla Fix Bane 1 Ny Kunst
09:00
Hekla
Fix
619725 09:25 Fix B. 82, Virum Bane 1 Ny Kunst
09:25
Fix
B. 82, Virum
619730 09:50 Fix Kastrup Bane 1 Ny Kunst
09:50
Fix
Kastrup
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
619743 10:00 Nørrebro United
!
NB: Nørrebro United er taberdømt
Fix 1
10:00
Nørrebro United
Fix
619745 10:25 Fix Ølstykke FC
10:25
Fix
Ølstykke FC
619748 10:50 Fix Kastrup
10:50
Fix
Kastrup
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
619756 11:30 Fix LSF (2)
11:30
Fix
LSF (2)
619758 11:55 Nørrebro United Fix
11:55
Nørrebro United
Fix
619760 12:20 Hvidovre IF 2 Fix
12:20
Hvidovre IF 2
Fix
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
619773 10:00 Hekla Fix
10:00
Hekla
Fix
619775 10:25 Fix AB Tårnby (2)
10:25
Fix
AB Tårnby (2)
619778 10:50 Fix Ørestad IF
10:50
Fix
Ørestad IF
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
619840 11:30 Hvidovre IF 2 Fix
11:30
Hvidovre IF 2
Fix
619842 11:55 Fix CIK
11:55
Fix
CIK
619911 12:20 Fix Ørestad IF
12:20
Fix
Ørestad IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind