Skjold

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 6

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest K1 B1 – 5M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
645298 10:30 Jægersborg BK (1) Skjold (4)
!
NB: Skjold (4) er taberdømt
K1 B1 – 5M
10:30
Jægersborg BK (1)
Skjold (4)
645347 10:55 Skjold (4) Oversidder K1 B1 – 5M
10:55
Skjold (4)
Oversidder
645353 11:20 Skjold (4) Skjold (5) K1 B2 – 5M
11:20
Skjold (4)
Skjold (5)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
645355 14:30 Skjold (4) Oversidder Kunst 2-2
14:30
Skjold (4)
Oversidder
651249 14:55 B.93 6 Skjold (4) Kunst 2-2
14:55
B.93 6
Skjold (4)
651250 15:20 Skovshoved IF
!
NB: Skovshoved IF er taberdømt
Skjold (4) Kunst 2-1
15:20
Skovshoved IF
Skjold (4)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs 1 Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
659016 10:00 Bagsværd BK Skjold (4)
!
NB: Skjold (4) er taberdømt
1
10:00
Bagsværd BK
Skjold (4)
659018 10:25 Skjold (4) Skjold (5)
10:25
Skjold (4)
Skjold (5)
659021 10:50 Skjold (4)
!
NB: Skjold (4) er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1
10:50
Skjold (4)
Virum-Sorgenfri BK
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
659365 10:30 Skovshoved IF Skjold (4)
10:30
Skovshoved IF
Skjold (4)
659367 10:55 Skjold (4) FC Holte (1)
10:55
Skjold (4)
FC Holte (1)
659370 11:20 Skjold (4) B. 82, Virum
11:20
Skjold (4)
B. 82, Virum
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
661130 09:00 Skjold (4) Virum-Sorgenfri BK
!
NB: Virum-Sorgenfri BK er taberdømt
1
09:00
Skjold (4)
Virum-Sorgenfri BK
661133 09:25 Skjold (4) B. 82, Virum 1
ANN
09:25
Skjold (4)
B. 82, Virum
ANN
661135 09:50 Skjold (4) Oversidder
ANN
09:50
Skjold (4)
Oversidder
ANN
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
661144 10:30 Skjold (4) Virum-Sorgenfri BK Kunst
10:30
Skjold (4)
Virum-Sorgenfri BK
668580 10:55 Skovshoved IF Skjold (4) Kunst
10:55
Skovshoved IF
Skjold (4)
668582 11:20 FC Rudersdal Skjold (4) Kunst
11:20
FC Rudersdal
Skjold (4)
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
668607 10:00 Skjold (4) B. 82, Virum
10:00
Skjold (4)
B. 82, Virum
668609 10:25 Bagsværd BK Skjold (4)
10:25
Bagsværd BK
Skjold (4)
668611 10:50 FC Rudersdal Skjold (4)
10:50
FC Rudersdal
Skjold (4)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind