B 1908

VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5, Pulje 5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
675119 10:00 B.93 3 B 1908 (4)
10:00
B.93 3
B 1908 (4)
675120 10:25 Oversidder B 1908 (4)
10:25
Oversidder
B 1908 (4)
675122 10:50 BK Rødovre B 1908 (4)
10:50
BK Rødovre
B 1908 (4)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
675143 10:00 Nørrebro United (2) B 1908 (4)
10:00
Nørrebro United (2)
B 1908 (4)
675144 10:25 Nørrebro United (3) B 1908 (4)
10:25
Nørrebro United (3)
B 1908 (4)
675147 10:50 Gladsaxe-Hero BK B 1908 (4)
10:50
Gladsaxe-Hero BK
B 1908 (4)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Gladsaxe stadion Kunstgræs 1 Gladsaxevej 200 2860 Søborg
675319 11:30 Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
B 1908 (4) 1
11:30
Fremad Amager
B 1908 (4)
675320 11:55 Gladsaxe-Hero BK B 1908 (4) Kunstgræsbane 1
11:55
Gladsaxe-Hero BK
B 1908 (4)
675322 12:20 Husum Bk (2) B 1908 (4)
12:20
Husum Bk (2)
B 1908 (4)
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
675325 13:30 B 1903 B 1908 (4)
13:30
B 1903
B 1908 (4)
675326 13:55 Oversidder B 1908 (4)
13:55
Oversidder
B 1908 (4)
675613 14:20 IF Bytoften B 1908 (4)
14:20
IF Bytoften
B 1908 (4)
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
676134 11:30 B.93 3 B 1908 (4) Kunst 2-4
11:30
B.93 3
B 1908 (4)
676135 11:55 Oversidder B 1908 (4) Kunst 2-3
11:55
Oversidder
B 1908 (4)
676833 12:20 Lyngby Boldklub 1921 (1) B 1908 (4) Kunst 2-3
12:20
Lyngby Boldklub 1921 (1)
B 1908 (4)
Arrangør:
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
676836 11:30 B 1903 B 1908 (4) Bane 5A
11:30
B 1903
B 1908 (4)
676837 11:55 Nørrebro United (2) B 1908 (4) Bane 5A
11:55
Nørrebro United (2)
B 1908 (4)
676843 12:20 B.93 3 B 1908 (4) Bane 5A
12:20
B.93 3
B 1908 (4)
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
676861 11:30 Fremad Amager B 1908 (4)
11:30
Fremad Amager
B 1908 (4)
676863 11:55 Husum Bk (2) B 1908 (4)
11:55
Husum Bk (2)
B 1908 (4)
676865 12:20 BK Rødovre B 1908 (4)
12:20
BK Rødovre
B 1908 (4)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind