B 1908

VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5, Pulje 5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Artillerivej 190 2300 København S
619672 10:00 Fix B 1908 Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:00
Fix
B 1908
619673 10:25 Hvidovre IF 2 B 1908 Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C
10:25
Hvidovre IF 2
B 1908
619675 10:50 Hekla B 1908 Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C
10:50
Hekla
B 1908
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
619689 10:30 Fix B 1908
10:30
Fix
B 1908
619691 10:55 B 1908 B. 82, Virum
10:55
B 1908
B. 82, Virum
619698 11:20 B 1908 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
11:20
B 1908
Ølstykke FC
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
619712 11:30 B 1908 LSF (2)
11:30
B 1908
LSF (2)
619714 11:55 Nørrebro United B 1908
11:55
Nørrebro United
B 1908
619716 12:20 CIK B 1908
12:20
CIK
B 1908
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
619738 14:00 CIK B 1908
14:00
CIK
B 1908
619739 14:25 Ørestad IF B 1908
14:25
Ørestad IF
B 1908
619741 14:50 Hekla B 1908
14:50
Hekla
B 1908
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
619750 09:00 B 1908 Ølstykke FC 1
09:00
B 1908
Ølstykke FC
619752 09:25 Hekla B 1908
09:25
Hekla
B 1908
619754 09:50 Kastrup B 1908
09:50
Kastrup
B 1908
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Røllikevej 5 2770 Kastrup
619782 12:00 Kastrup B 1908 Bane 1 Ny Kunst
12:00
Kastrup
B 1908
619783 12:25 Hvidovre IF 2 B 1908 Bane 1 Ny Kunst
12:25
Hvidovre IF 2
B 1908
619785 12:50 Nørrebro United B 1908 Bane 1 Ny Kunst
12:50
Nørrebro United
B 1908
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
619834 10:00 AB Tårnby (2) B 1908 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
10:00
AB Tårnby (2)
B 1908
619836 10:25 B 1908 LSF (2)
10:25
B 1908
LSF (2)
619839 10:50 B 1908 Ølstykke FC
10:50
B 1908
Ølstykke FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind