Fremad Amager

VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5, Pulje 5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
675130 11:30 Fremad Amager Lyngby Boldklub 1921 (1)
11:30
Fremad Amager
Lyngby Boldklub 1921 (1)
675133 11:55 Fremad Amager Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
1
11:55
Fremad Amager
Nørrebro United (2)
675134 12:20 Fremad Amager B 1903
12:20
Fremad Amager
B 1903
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Gladsaxe skole Bane 3 Ræveholmen 1 2860 Søborg
675148 10:00 IF Bytoften Fremad Amager Bane 3
10:00
IF Bytoften
Fremad Amager
675150 10:25 Fremad Amager B.93 3
!
NB: B.93 3 er taberdømt
Bane 3
10:25
Fremad Amager
B.93 3
675176 10:50 Fremad Amager Oversidder
10:50
Fremad Amager
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Gladsaxe stadion Kunstgræs 1 Gladsaxevej 200 2860 Søborg
675319 11:30 Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
B 1908 (4) 1
11:30
Fremad Amager
B 1908 (4)
675321 11:55 Husum Bk (2) Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
1
11:55
Husum Bk (2)
Fremad Amager
675323 12:20 Gladsaxe-Hero BK Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunstgræsbane 1
12:20
Gladsaxe-Hero BK
Fremad Amager
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
675657 11:30 Fremad Amager Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
1
11:30
Fremad Amager
Nørrebro United (2)
675659 11:55 BK Rødovre Fremad Amager
11:55
BK Rødovre
Fremad Amager
675661 12:20 Gladsaxe-Hero BK Fremad Amager
12:20
Gladsaxe-Hero BK
Fremad Amager
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
675662 10:00 Husum Bk (2) Fremad Amager
10:00
Husum Bk (2)
Fremad Amager
675664 10:25 Fremad Amager Nørrebro United (2)
10:25
Fremad Amager
Nørrebro United (2)
676126 10:50 Fremad Amager Nørrebro United (3)
10:50
Fremad Amager
Nørrebro United (3)
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
676852 10:00 Fremad Amager Nørrebro United (3)
10:00
Fremad Amager
Nørrebro United (3)
676854 10:25 BK Rødovre Fremad Amager
10:25
BK Rødovre
Fremad Amager
676856 10:50 IF Bytoften Fremad Amager
10:50
IF Bytoften
Fremad Amager
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
676861 11:30 Fremad Amager B 1908 (4)
11:30
Fremad Amager
B 1908 (4)
676864 11:55 BK Rødovre Fremad Amager
11:55
BK Rødovre
Fremad Amager
676866 12:20 Husum Bk (2) Fremad Amager
12:20
Husum Bk (2)
Fremad Amager
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind