Ringsted Pigefodbold

Indendørs U13 piger (11) håndboldmål A/B, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
822827
04-11 2023
12:30 Vordingborg IF Ringsted Pigefodbold (1) Strøby-hallen Hal 1
2
-
1
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
12:30
Vordingborg IF
2
Ringsted Pigefodbold (1)
1
822830
04-11 2023
13:00 Ringsted Pigefodbold (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Strøby-hallen Hal 1
UHT
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
13:00
Ringsted Pigefodbold (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
UHT
822991
04-11 2023
13:30 Ringsted Pigefodbold (1) Brøndbyernes IF (1) Strøby-hallen Hal 1
1
-
10
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
13:30
Ringsted Pigefodbold (1)
1
Brøndbyernes IF (1)
10
822993
04-11 2023
13:50 Amager Pigefodbold (1) Ringsted Pigefodbold (1) Strøby-hallen Hal 1
HHT
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
13:50
Amager Pigefodbold (1)
Ringsted Pigefodbold (1)
HHT
829862
25-11 2023
14:50 Ringsted Pigefodbold (1) Vordingborg IF Ringsted-hallerne Hal A
UHT
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
14:50
Ringsted Pigefodbold (1)
Vordingborg IF
UHT
829904
25-11 2023
15:20 Virum-Sorgenfri BK (2) Ringsted Pigefodbold (1) Ringsted-hallerne Hal A
2
-
5
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
15:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Ringsted Pigefodbold (1)
5
829910
25-11 2023
15:50 Brøndbyernes IF (1) Ringsted Pigefodbold (1) Ringsted-hallerne Hal A
3
-
3
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
15:50
Brøndbyernes IF (1)
3
Ringsted Pigefodbold (1)
3
830245
25-11 2023
16:10 Ringsted Pigefodbold (1) Amager Pigefodbold (1) Ringsted-hallerne Hal A
4
-
4
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
16:10
Ringsted Pigefodbold (1)
4
Amager Pigefodbold (1)
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind