Ishøj IF

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641850 10:00 Vestia Ishøj IF (1)
10:00
Vestia
Ishøj IF (1)
641851 10:25 Brøndbyernes IF 4 Ishøj IF (1)
10:25
Brøndbyernes IF 4
Ishøj IF (1)
641853 10:50 Fremad Amager Ishøj IF (1)
10:50
Fremad Amager
Ishøj IF (1)
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
641856 09:00 Brøndbyernes IF 4 Ishøj IF (1) Kunst 2
09:00
Brøndbyernes IF 4
Ishøj IF (1)
641857 09:25 CIK Ishøj IF (1) Kunst 2
09:25
CIK
Ishøj IF (1)
641860 09:50 Hvidovre IF 4 Ishøj IF (1) Kunst 2
09:50
Hvidovre IF 4
Ishøj IF (1)
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
641967 09:30 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Ishøj IF (1) Kunst 2
09:30
Husum Bk
Ishøj IF (1)
641968 09:55 Fremad Valby Ishøj IF (1) Kunst 2
09:55
Fremad Valby
Ishøj IF (1)
641970 10:20 Hvidovre IF 4 Ishøj IF (1) Kunst 2
10:20
Hvidovre IF 4
Ishøj IF (1)
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
641985 09:00 Ishøj IF (1) BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
1
09:00
Ishøj IF (1)
BK Avarta
641987 09:25 Østerbro IF Ishøj IF (1)
09:25
Østerbro IF
Ishøj IF (1)
641989 09:50 Vanløse (4) Ishøj IF (1)
09:50
Vanløse (4)
Ishøj IF (1)
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1B Lyngbyvej 110 2100 København Ø
642013 12:00 Fix Ishøj IF (1) Kunst 1B
12:00
Fix
Ishøj IF (1)
642014 12:25 Østerbro IF Ishøj IF (1) Kunst 1A
12:25
Østerbro IF
Ishøj IF (1)
642016 12:50 Hvidovre IF 4 Ishøj IF (1) Kunst 1A
12:50
Hvidovre IF 4
Ishøj IF (1)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Vejledalen 17 2635 Ishøj
876986 11:30 Ishøj IF (1) BK Avarta
11:30
Ishøj IF (1)
BK Avarta
958006 11:55 Fremad Valby Ishøj IF (1)
11:55
Fremad Valby
Ishøj IF (1)
639170 12:20 Vestia Ishøj IF (1)
12:20
Vestia
Ishøj IF (1)
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
642030 10:00 Vestia Ishøj IF (1)
10:00
Vestia
Ishøj IF (1)
642031 10:25 Husum Bk Ishøj IF (1)
10:25
Husum Bk
Ishøj IF (1)
642045 10:50 Vanløse (4) Ishøj IF (1)
10:50
Vanløse (4)
Ishøj IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind