Rosenhøj BK

VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 7

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Genforeningspladsen 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
699263 10:00 Union Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
1
10:00
Union
Rosenhøj BK (2)
699265 10:25 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Østerbro IF 1
10:25
Rosenhøj BK (2)
Østerbro IF
699399 10:50 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Brønshøj BK (1) 1
10:50
Rosenhøj BK (2)
Brønshøj BK (1)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
700076 11:00 Rosenhøj BK (2) Vestia
11:00
Rosenhøj BK (2)
Vestia
700079 11:25 Rosenhøj BK (2) FB (2)
11:25
Rosenhøj BK (2)
FB (2)
700081 11:50 Rosenhøj BK (2) Hellas (1)
11:50
Rosenhøj BK (2)
Hellas (1)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
700088 14:30 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
FB (1) 1
14:30
Rosenhøj BK (2)
FB (1)
700091 14:55 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
FB (2) 1
14:55
Rosenhøj BK (2)
FB (2)
700092 15:20 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Nørrebro United 1
15:20
Rosenhøj BK (2)
Nørrebro United
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
700109 13:00 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
FB (2) 1
13:00
Rosenhøj BK (2)
FB (2)
700151 13:25 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Sundby Bk. 1
13:25
Rosenhøj BK (2)
Sundby Bk.
700170 13:50 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Skjold 1
13:50
Rosenhøj BK (2)
Skjold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
700268 10:00 Vanløse (3) Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
1
10:00
Vanløse (3)
Rosenhøj BK (2)
700270 10:25 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Sundby Bk. 1
10:25
Rosenhøj BK (2)
Sundby Bk.
700273 10:50 Rosenhøj BK (2)
!
NB: Rosenhøj BK (2) er taberdømt
Brønshøj BK (1) 1
10:50
Rosenhøj BK (2)
Brønshøj BK (1)
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
700345 14:30 Vanløse (3) Rosenhøj BK (2) Kunst 1A
14:30
Vanløse (3)
Rosenhøj BK (2)
700347 14:55 Rosenhøj BK (2) Østerbro IF Kunst 1A
14:55
Rosenhøj BK (2)
Østerbro IF
700350 15:20 Rosenhøj BK (2) Vestia Kunst 1A
15:20
Rosenhøj BK (2)
Vestia
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
700363 10:00 Rosenhøj BK (2) Brønshøj BK (1)
10:00
Rosenhøj BK (2)
Brønshøj BK (1)
700366 10:25 Rosenhøj BK (2) FB (1)
10:25
Rosenhøj BK (2)
FB (1)
701642 10:50 Rosenhøj BK (2) Hellas (1)
10:50
Rosenhøj BK (2)
Hellas (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind