Måløv BK

VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
713693 14:30 BSF Måløv BK
14:30
BSF
Måløv BK
713695 14:55 Måløv BK Ejby IF 1968
14:55
Måløv BK
Ejby IF 1968
713698 15:20 Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF er taberdømt
1
15:20
Måløv BK
Slagslunde-Ganløse IF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
713724 13:00 Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF
13:00
Måløv BK
Slagslunde-Ganløse IF
713726 13:25 LSF Måløv BK
13:25
LSF
Måløv BK
713727 13:50 Ølstykke FC Måløv BK
13:50
Ølstykke FC
Måløv BK
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Måløv Idrætspark 1 Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
713736 13:00 Måløv BK BK Avarta
!
NB: BK Avarta er taberdømt
1
13:00
Måløv BK
BK Avarta
713738 13:25 LSF Måløv BK
13:25
LSF
Måløv BK
713740 13:50 Farum BK Måløv BK
13:50
Farum BK
Måløv BK
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
713748 10:00 LSF Måløv BK
10:00
LSF
Måløv BK
713750 10:25 Måløv BK Ejby IF 1968
10:25
Måløv BK
Ejby IF 1968
713753 10:50 Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF
10:50
Måløv BK
Slagslunde-Ganløse IF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
713778 10:00 Farum BK Måløv BK
ANN
10:00
Farum BK
Måløv BK
ANN
713780 10:25 Måløv BK Ejby IF 1968
ANN
10:25
Måløv BK
Ejby IF 1968
ANN
713783 10:50 Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF
ANN
10:50
Måløv BK
Slagslunde-Ganløse IF
ANN
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Frederikssund Stadion Kunstgræs Kalvøvej 7A 3600 Frederikssund
713791 10:00 Farum BK Måløv BK
10:00
Farum BK
Måløv BK
713794 10:25 Frederikssund FB Måløv BK
10:25
Frederikssund FB
Måløv BK
713796 10:50 Værløse BK Måløv BK
10:50
Værløse BK
Måløv BK
Arrangør:
lørdag den. 23-03 2024
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
713810 11:30 Måløv BK Hareskov IF
11:30
Måløv BK
Hareskov IF
713813 11:55 Måløv BK BK Avarta
11:55
Måløv BK
BK Avarta
713814 12:20 Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF
12:20
Måløv BK
Slagslunde-Ganløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind