Aalborg Chang

U12 Drenge B (12) INDE, Pulje 34

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
717874
18-11 2023
12:20 Valsgård IF 83 Aalborg Chang (1) Hadsund Hallerne Bane 1 Hadsund B
18. nov 2023
12:20
Valsgård IF 83
Aalborg Chang (1)
717878
18-11 2023
13:00 Aalborg Chang (1) Rebild Syd (2) Hadsund Hallerne Bane 1 Hadsund B
18. nov 2023
13:00
Aalborg Chang (1)
Rebild Syd (2)
717883
18-11 2023
13:30 Aalborg Chang (1) St. Restrup IF
!
NB: St. Restrup IF er taberdømt
Hadsund Hallerne Bane 1
Hadsund B
18. nov 2023
13:30
Aalborg Chang (1)
St. Restrup IF
717886
18-11 2023
14:00 Hadsund B Aalborg Chang (1) Hadsund Hallerne Bane 1 Hadsund B
18. nov 2023
14:00
Hadsund B
Aalborg Chang (1)
717889
10-12 2023
14:40 Skørping IF Frem Aalborg Chang (1) Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
14:40
Skørping IF Frem
Aalborg Chang (1)
717892
10-12 2023
15:10 Aalborg Chang (1) Vegger IF (2) Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
15:10
Aalborg Chang (1)
Vegger IF (2)
717934
10-12 2023
16:00 Aalborg Chang (1) Valsgård IF 83 Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
16:00
Aalborg Chang (1)
Valsgård IF 83
717994
10-12 2023
16:40 Rebild Syd (2) Aalborg Chang (1) Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
16:40
Rebild Syd (2)
Aalborg Chang (1)
717998
20-01 2024
11:20 St. Restrup IF Aalborg Chang (1) Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal) Bane 1 Vegger IF
20. jan
11:20
St. Restrup IF
Aalborg Chang (1)
718001
20-01 2024
11:50 Aalborg Chang (1) Hadsund B Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal) Bane 1 Vegger IF
20. jan
11:50
Aalborg Chang (1)
Hadsund B
718004
20-01 2024
12:20 Aalborg Chang (1) Skørping IF Frem Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal) Bane 1 Vegger IF
20. jan
12:20
Aalborg Chang (1)
Skørping IF Frem
718007
20-01 2024
12:50 Vegger IF (2) Aalborg Chang (1) Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal) Bane 1 Vegger IF
20. jan
12:50
Vegger IF (2)
Aalborg Chang (1)
718022
10-02 2024
12:40 Valsgård IF 83 Aalborg Chang (1) Frejlev Hallen Skolehal St. Restrup IF
10. feb
12:40
Valsgård IF 83
Aalborg Chang (1)
718026
10-02 2024
13:20 Aalborg Chang (1) Rebild Syd (2) Frejlev Hallen Skolehal St. Restrup IF
10. feb
13:20
Aalborg Chang (1)
Rebild Syd (2)
718029
10-02 2024
13:50 Aalborg Chang (1) St. Restrup IF Frejlev Hallen Skolehal St. Restrup IF
10. feb
13:50
Aalborg Chang (1)
St. Restrup IF
718032
10-02 2024
14:20 Hadsund B Aalborg Chang (1) Frejlev Hallen Skolehal St. Restrup IF
10. feb
14:20
Hadsund B
Aalborg Chang (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind