Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2022
18:00
Nørrebro BK
FC Whop en Dei
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
16:00
FC Whop en Dei
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Blue Star Academy
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
FC Whop en Dei
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
10:00
Borghaven IF
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
FC Whop en Dei
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
FC Whop en Dei
KP Zebras
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
20:00
Young Urbans FC
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
16:00
FC Whop en Dei
AC Buongiorno
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
10:00
MBFF
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
16:00
FC Whop en Dei
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:00
FC Whop en Dei
6
Nørrebro BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
16:00
Tsunami FC
1
FC Whop en Dei
5
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
FC Whop en Dei
6
Blue Star Academy
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
20:00
Panteras C.F.
4
FC Whop en Dei
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
16:00
FC Whop en Dei
3
Borghaven IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2023
18:00
FC Newborn
3
FC Whop en Dei
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
16:00
KP Zebras
2
FC Whop en Dei
10
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
14:00
FC Whop en Dei
2
Young Urbans FC
8
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
10:00
AC Buongiorno
FC Whop en Dei
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:00
FC Whop en Dei
14
MBFF
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
16:00
Nordvest FC
3
FC Whop en Dei
4
|
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer – 1A og 1B - rykker op.
Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien fra Serie 1 pulje 2.
Nedrykning:
Ingen